«А чи знали Ви, що весільна сукня формує не лише образ, а й настрій?!»

Так вже сталося, що сильній половині людства ніяк не зрозуміти, чому ми, представниці прекрасної статі, так ретельно й старанно підходимо до вибору весільної сукні. Стільки мороки заради одного дня?! — дивуються вони.

Насправді весільна сукня — це не просто одяг, якого вимагають традиції. Це — певний обрядовий елемент, який вбирає в себе енергію вінчання, формує образ нареченої, впливає на її настрій. І купують його не на один день, а на все життя, бо ж згадка про весілля залишається назавжди — у світлинах і відеофільмах. Тому й хочеться нам бути королевою балу, здивувати й вразити вас, своїх других половинок, у самісіньке серце й так, щоб навіки! Ті часи, коли плаття нареченої обов’язково мало бути тільки білого кольору й відповідного фасону, на щастя, відійшли в небуття. Мода диктує свої правила, підштовхуючи дизайнерів до “свіжих” ідей, оригінальних моделей та різноманітного оздоблення. Про цьогорічні тенденції весільної моди ми поцікавилися в регіональному представництві торгової марки Papilio в Західній Україні, весільному салоні “Вальс”. — У нашій державі ще й досі модні розкішні сукні, розшиті бісером чи оздоблені камінцями, тоді як у Європі дотримуються більш скромних моделей і роблять акцент на тканину плаття. Проте європейські тенденції поступово проникають на терени України й цьогоріч модельєри не вигадали нічого “крикливого” та екстраординарного. Серед кольорів популярні класичний білий, а також шампані. Щодо фасонів, то кожен підбирає те, що найкраще та найвигідніше підкреслює форми. Це індивідуальна справа смаку й фінансових можливостей.

Також не можемо і не поговорити про такий аксесуар,як фата.

— У цьому сезоні купують переважно фату з аплікаціями,бажано, щоб вони “перегукувалися” з низом плаття, або ж так звані “іспанки”, які додають образу нареченої інтриги й таємничості, а під час урочистостей їх можна використовувати замість вуалі.

У зв'язку із хакерською атакою було відновлено резервну копію сайту. Перед замовленням уточнюйте ціни!
Повідомлення
X
Зателефонуйте мені

Ваше ім`я

Ваш тел.

Ваше запитання або коментар

Бажаний час дзвінка:
З: До:Поставте галочку: а цю зніміть

*Усі поля обов`язкові до заповнення

X
X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Дата події*

Місто*

Додатково

Поставте галочку: а цю зніміть

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Фон №*

Імена*

Дата*

Ваше ім`я*

Ваш тел.*

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

На верх