Кольори весілля

Весілля в Пурпурному кольорі

Пурпурний – колір орхідеї, який поєднує в собі суміш фіолетового, рожевого та бузкового. Пурпурний – даже багатогранний відтінок і його легко можна комбінувати з іншими кольорами. Надзвичайно красиво пурпурний виглядає в поєднанні з зеленим, бежевим і сірим. Тому якщо ви прагнете організувати своє весілля згідно модних тенденції обирайте пурпурний колір для декорації залу, запрошень та весільних аксесуарів.

Весілля в Синьому кольорі

Особливо темно-синьому, залишається одним з найбільш популярних у весільній моді. Синій колір символізує спокій, вірність, і мир. В поєднанні з білим кольором, темно – синій виглядає по королівському елегантно та стильно.

Весілля в Бежевих кольорах

Бежевих кольорах – виглядає елегантно, стильно та ніжно. Бежевий чудово комбінується з усіма кольорами та допомагає створити ніжну, зворушливу атмосферу.

Весілля Морському кольорі

Кольору морської хвилі одна з найбільш популярних відтінків які обирають сучасні молодята адже він асоціюється з чистотою і вірністю.

Весілля в Кораловому кольорі

Ніжний кораловий колір символізує довговічність і щастя, тому зовсім не випадково є одним з улюблених на сучасних весіллях. Кораловий ідеально поєднується з пастельними відтінками, а також синів та сірим кольорам.

Весілля в Смарагдовому кольорі

Залишається на вершині популярності вже декілька сезонів. Смарагдові акценти додають весіллю елегантності, шику та величності. Смарагдовий колір добре поєднується з жовтими відтінками і золотим, коричневим, жовтим і рудим, тому саме осінню весілля смарагдового кольору виглядає неперевершено.

Весілля в Жовтому кольорі

Жовта палітра зігріває і створює відчуття щастя, а весілля з використанням жовтого кольору виглядає яскравим та неперевершеним.

Весілля в Рожевому кольорі

Дуже романтичний і ніжний колір, що не перенапружує зір. Він викликає радісні емоції в різних культурах його асоціюють з добротою, ніжністю, турботою.

Весілля в Червоному кольорі

Найяскравіший колір – звичайно, червоний. Це уособлення пристрасті і сміливості, від нього виходить особлива енергія. Це один з найбільш емоційно насичених кольорів, так що, якщо ваша пара неординарна і смілива, його цілком можна використовувати. Найбільш вигідне поєднання з червоним являють білий, чорний, блакитний, золотистий колір. Краще всього вибрати основним фоном менш помітний колір, а червоним акцентувати значущі деталі. Червоний колір може стати незамінним для торжества в традиційному стилі.

Весілля в Персиковому кольорі

Персиковий для сучасного весілля гарно підходить персиковий колір, який можна ідеально доповнити м’яким зеленим кольорам або кольорам слонової кістки.

Хотілося б відзначити, що колірна палітра повинна відображати настрій вашого весілля і відповідати вашому характеру. Важливо знайти щось близьке вам за духом і стилем і при цьому не втратити свою індивідуальність.

У зв'язку із хакерською атакою було відновлено резервну копію сайту. Перед замовленням уточнюйте ціни!
Повідомлення
X
Зателефонуйте мені

Ваше ім`я

Ваш тел.

Ваше запитання або коментар

Бажаний час дзвінка:
З: До:Поставте галочку: а цю зніміть

*Усі поля обов`язкові до заповнення

X
X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Дата події*

Місто*

Додатково

Поставте галочку: а цю зніміть

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Фон №*

Імена*

Дата*

Ваше ім`я*

Ваш тел.*

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

На верх