У світі весільної поліграфії

Вважаєте, що весільна поліграфія – це запрошення та, можливо, меню? Тоді сьогоднішня наша стаття – саме для вас! Ми розповімо про те, що ж входить до цього поняття та як за допомогою поліграфії зробити своє весілля особливим.

Каліграфія

Жодне сучасне весілля, яке претендує на звання стильного та вишуканого, не обходиться без цього елементу. Витонченими шрифтами оздоблюють запрошення, картки розсадження, меню, книги побажань. Головна цінність цього доповнення полягає навіть не в естетичності каліграфії, а у тому, скільки часу забирає вона у майстра, адже розписуються картки виключно вручну. А головне – каліграфія однаково пасує до різних стилів весілля.

Весільні запрошення

Цікаво, що ще декілька років тому запрошувальні листівки не вважались неодмінним елементом урочистості. Проте сьогодні вони нарешті посіли гідне місце у списку весільних деталей, без яких не обходиться свято такого типу. Саме запрошення повідомляє гостей про майбутнє свято. Саме воно дає змогу молодятам проявити свій смак та індивідуальність задовго до весілля. В більшості випадків такі листівки сьогодні відповідають стилю чи темі весіллі, підтримують його загальну концепцію. Завдяки такій листівці запрошені можуть хоча б приблизно уявити, що їх чекатиме на самому святі. Вже кілька весільних сезонів поспіль популярними є запрошення в акварельному стилі, адже їх можна назвати універсальними – вони пасують до різних стилів урочистості.

Книга побажань

Незважаючи на те, що сьогодні молодята дедалі частіше відмовляються від традиційних книг побажань на користь

оригінальніших варіантів, цей елемент ніколи остаточно не втратить своєї актуальності. Саме завдяки такій книзі ви зможете довгі роки зберігати теплі слова та побажання ваших рідних і близьких. Яким саме на вигляд буде ця поліграфічна деталь, залежатиме від стилю вашої особливої урочистості. Сучасні дизайнери можуть втілити у життя практично будь-який задум. Різні дизайни, шрифти, стилі, оздоблення, вже не кажучи про кольорову гаму – сьогодні весільна поліграфія – це непросто картка з місцем та датою майбутньої урочистої події.

У зв'язку із хакерською атакою було відновлено резервну копію сайту. Перед замовленням уточнюйте ціни!
Повідомлення
X
Зателефонуйте мені

Ваше ім`я

Ваш тел.

Ваше запитання або коментар

Бажаний час дзвінка:
З: До:Поставте галочку: а цю зніміть

*Усі поля обов`язкові до заповнення

X
X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Дата події*

Місто*

Додатково

Поставте галочку: а цю зніміть

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Фон №*

Імена*

Дата*

Ваше ім`я*

Ваш тел.*

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

На верх