Який місяць вдалий для весілля

Згідно з народними прикметами, місяця, у якому буде укладено шлюб, впливає на все сімейне життя закоханих.

Січень: обіцяє молодятам спокійні відносини без особливих потрясінь. Однак у такому випадку не обійдеться без нудьги, буденності і одноманітності.

 

Лютий: готує для закоханих в перший рік їхнього подружнього життя безліч випробувань, серед яких будуть часті сварки, бурхливі з’ясування стосунків, а можливо і зради. Якщо партнерам вдасться зберегти свої почуття, то надалі їх шлюб буде надзвичайно міцним і щасливим.

 

Березень: віщує неспокійні сімейні відносини. Пекуча пристрасть і всепоглинаюча любов буде чергуватися з незлагодами і охолодженням почуттів.

 

Квітень: ідеальний місяць для люблячих сердець. Якщо приводом для шлюбу стали щирі почуття, а не розрахунок або інші причини, то такий союз буде надзвичайно міцним. Цій парі необхідно з перших днів жити окремо від батьків і насолоджуватися один одним.

 

Травень: Згідно з однією з поширених прийме, молодята будуть маятися все життя. Інша ж народне повір’я оповідає, що травневих молодят чекає любов, вірність і багатство.

 

Червень: Шлюб, народжений в цьому місяці, буде все життя нагадувати медовий місяць. Але все ж подружжю не варто занадто бурхливо виявляти емоції.

 

Липень: дасть подружжю безліч світлих і щасливих моментів. Однак не обійдеться і без важких хвилин. Головне, щоб закохані вміли підтримувати один одного.

 

Серпень: дозволить молодятам пережити всю гаму почуттів – від бурхливої ??любові до глибокої ненависті. Однак після всіх потрясінь і бур дружини стануть для один одного коханими та друзями на все життя.

 

Вересень: найсприятливіший місяць для весілля. Закоханих очікує щаслива, розмірене і спокійне сімейне життя. Але якщо подружжю не вдасться досягти матеріального благополуччя, то ідилія буде порушена.

 

Жовтень: обіцяє подружжю безліч випробувань та перешкод на їх життєвому шляху. Однак якщо закохані готові у всьому підтримувати один одного, то ніякі проблеми їм не страшні.

 

Листопад: підійде молодятам, яких не лякають постійні бурхливі з’ясування ставлення і не менш бурхливі примирення. Цей місяць також сприяє шлюбів за розрахунком.

 

Грудень: У цьому місяці полягають міцні і щасливі шлюби, наповнені любов’ю і пристрастю. З роками почуття подружжя стають тільки міцнішими. Не турбуйтеся, якщо даний гороскоп не обіцяє Вам ідеальну сімейне життя. Все у Ваших руках! Адже головне у відносинах близьких людей – це любов, підтримка і взаємоповага.

У зв'язку із хакерською атакою було відновлено резервну копію сайту. Перед замовленням уточнюйте ціни!
Повідомлення
X
Зателефонуйте мені

Ваше ім`я

Ваш тел.

Ваше запитання або коментар

Бажаний час дзвінка:
З: До:Поставте галочку: а цю зніміть

*Усі поля обов`язкові до заповнення

X
X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Дата події*

Місто*

Додатково

Поставте галочку: а цю зніміть

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Фон №*

Імена*

Дата*

Ваше ім`я*

Ваш тел.*

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

На верх