Чи можна одружуватися у високосний рік: гороскоп весілля за знаками Зодіаку

Чи можна одружуватися у високосний рік: гороскоп весілля за знаками Зодіаку

Якщо ваші думки все ще не покидає тривожне запитання про те, чи можна одружуватися у високосний рік, радимо звернути увагу на гороскоп весілля за знаками Зодіаку. Для тих, хто вірить в те, що не випадково народжений під тим чи іншим знаком, будуть важливі рекомендації астрологів.

 • Риби. Весілля в рік Щура для риб буде вдалим, якщо в якості супутника життя ви оберете партнера, з яким перебуваєте у стосунках давно. Для спонтанних рішень одружитися, викликаних пристрастю або романтикою, 2020 -ий Рибам не підходить.

 • Овен. Вам варто бути більш розсудливими і розбірливими в прийдешньому році Щура. Постарайтеся стримати свою здатність легко закохуватись і гарненько подумайте, чи та людина поруч з Вами, з якою варто створювати сім’ю. Якщо ви все-таки впевнені в правильності вибору, сміливо йдіть на відповідальний крок: шлюб в 2020-ому для Овнів буде щасливим, а створена сім’я – надійною і міцною!

 • Телець. На щастя, Тельці, в більшості випадків – розважливі і серйозні люди, не схильні до прийняття необдуманих рішень. Їм сумніватися, чи можна одружуватися у високосний 2020 рік не варто: якщо ваші міцні стосунки і щирі почуття досягли піку саме зараз, вирушайте під вінець без сумнівів!

 • Близнюки. Рік Щура для Близнюків можна назвати вдалим в плані шлюбу. Звичайно, якщо ви перебуваєте в постійних стосунках, все вийде, але якщо ви тільки зустріли кохану людину, не поспішайте зв’язувати з нею життя: постарайтеся присвятити час пізнанню один одного і вивченню власних бажань і планів на майбутнє.

 • Рак. Прислухатися до власного серця – найправильніша порада для люблячих і щирих Раків. 2020-ий для представників цього знака буде вдалим, якщо вони впевнені в необхідності шлюбних уз, будь це довгі відносини або такі, що раптово спалахнули.

 • Лев. Цьому знаку Зодіаку слід дуже добре подумати, перш ніж одружитися в високосний рік. Левам, як нікому, потрібно бути впевненими в тому, що поруч саме той партнер, якому можна відкритися і довіряти. Остерігайтеся спонтанності: такий шлюб не буде довгим або, ймовірно, принесе чимало випробувань.

 • Діви. Якщо одруження – це продумане й серйозне рішення, не бійтеся ніяких прогнозів. У рік Щура Дівам не страшні жодні прикмети, якщо одружитися вони надумали і розумом, і серцем, а почуття перевірили часом і життєвими обставинами.

 • Терези. Представникам цього спокійного і стабільного знака в 2020 високосному пощастить і в кар’єрі, і в коханні! Навіть якщо стосунки зав’язалися не так давно, але ви всім серцем прив’язалися до людини – не бійтеся одружитися. Любов з першого погляду і на все життя – не вигадка, а реальність!

 • Скорпіон. 2020 сприятливий рік для весілля Скорпіона, адже цілком зрозуміло, що представники цього знака вкрай рідко йдуть на необдумані кроки. Якщо Скорпіон вирішив змінити свій статус самотності саме зараз, а його половинка повністю з ним згодна – не варто шукати причин відкладати подію.

 • Стрілець. Одруження для Стрільців в прийдешньому році буде вдалим лише в тому випадку, якщо одружитися вони зібралися на тих, кого знають давно і добре. Для раптового одруження цього знаку рік абсолютно не підходить.

 • Козеріг. Люди, народжені під знаком Козерога, практично ніколи не йдуть на поводу пристрасті і не погоджуються на палкі вмовляння зв’язати себе сімейними узами, якщо не відчувають щирого бажання зробити це. Але якщо ви давно зустрічаєтеся з кимось, не бійтеся одружитися в високосний рік!

У зв'язку із хакерською атакою було відновлено резервну копію сайту. Перед замовленням уточнюйте ціни!
Повідомлення
X
Зателефонуйте мені

Ваше ім`я

Ваш тел.

Ваше запитання або коментар

Бажаний час дзвінка:
З:До:Поставте галочку: а цю зніміть

*Усі поля обов`язкові до заповнення

X
X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Дата події*

Місто*

Додатково

Поставте галочку: а цю зніміть

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Фон №*

Імена*

Дата*

Ваше ім`я*

Ваш тел.*

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

На верх