Питання-відповіді

Питання-відповіді

Ця рубрика з’явилася на нашому сайті не випадково, а за рекомендацією наших клієнтів. Сподіваємося, що завдяки їй, Ви зможете відповісти на багато своїх питань, які виникають в процесі експлуатації лімузину/авто.

–1. Скільки людей може розміститися в лімузині?

У наших лімузинах 1-20 пасажирських місць, в залежності від моделі а також від середньої ваги пасажирів.

Для прикладу: у Лімузині  Крайслєр С 300  без проблем може комфортно розміститися 8 “худих” пасажирів, аналогічно, для Лімузину Ніссан  Патрол – до 12 !!!

Ніколи не слід забувати основну мету, навіщо береться дороге авто на урочистість: не для того, щоб перевезти максимальну к-ть людей (для цього використовується автобус ), а для Вашого комфорту та підкреслення статусу. Не відпускайте усе на самоплив – заздалегідь плануйте, хто на чому буде пересуватись, хто з ким,  адже у Вас – особлива подія, і вона не повинна бути затьмарена різного роду дискомфортом та непорозуміннями!!

За додаткових пасажирів (понад домовлену норму, є в СМС Розписці або в Домовленності) іде доплата, 400 грн/1 чол.  Приклад: Домовлялись, що в лімузині Хамер буде до 12 пасажирів. Цифра 12 обгрунтована тим, що це комфорт для пасажирів з точки зору місця та зручності. З точки зору простору для нареченої з весільним платтям. Кондиціонер розрахований на цю кількість. Фізично їздить 18. Доплата за 6 пасажирів 2400 грн. Водій не обмежую вхід людей в авто, та не “виганяє” тих, хто сів понад норму. Це усе регулює замовник
Фотограф, діти, важкий багаж і т.д.- вважаються пасажирами, їх також треба рахувати;

–2. Чи можна палити в лімузині?

У лімузині категорично забороняється палити. Запах сигарет швидко вбирається і дуже погано вивітрюється, а попіл може бути небезпечний для оббивки сидінь. Ця проблема вирішується шляхом зупинки лімузину і виходом усіх бажаючих на прогулянку. Також заборона стосується  наркотиків та психотропних речовин.
В самому лімузині/авто, а також з вікон, з люка не палять цигарки, ВАЙПи, Iqos, феєри та факели, не стріляють з вогнепальної зброї та феєрверків;

–3. Посипання лімузину

Заборонено посипати авто монетами (навіть малого номіналу) та цукерками, пшеницею; Оббивається фарба,  є ризик побити скло або зробити скол.  Пшениця, жито та інші зернові забивають повітряний фільтр та попавши в  інші системи авто – починають там рости + приваблюють гризунів, що нищать електропроводку авто.
Зазвичай, після виходу з дому, в дорогу,  посипають не кортеж,  а самих наречених – цукерками,  монетами,  зерном – щоб союз був міцний, багатий, солодкий та плідний !  І навіть питання не в кількості насипаного ( хіба ви бажаєте кого здивувати), а в щирості побажань… Після того, як наречених благословили та посипали,  вони сідають в авто…;

–4. Що таке мінімальне замовлення лімузина/авто?

У зв’язку з тим, що на обслуговування авто витрачаються певні кошти (паливо, мийка, прибирання, податки, зарплата водія, амортизація) існує термін “мінімальне замовлення”, або мінімальний обов’язковий час, на який можливо найняти авто/лімузин.
Мінімальне замовлення лімузина/авто – це мінімальна кількість годин прокату автомобіля. Цей час буває різним, в залежності від виду авто,  дня тижня і сезону, особливості замовлення (весілля, день народження,  пологовий будинок, корпоратив тощо).
–5. Яка тривалість мінімального замовлення лімузина/авто?
У нас Ви можете замовити лімузин на прокат як на короткий термін (одна година), так і на цілий день. По кожній ситуації ми можемо індивідуально прорахувати. На весільний прокат мінімальне замовлення зафіксоване в прайслисті, зазвичай це 3, 4 або 5 годин (в залежності від авто, дати та регіону). Якщо в процесі замовлення ми справились швидше, аніж домовлений час (наприклад, домовились на 6 годин,  а впорались за 5 год та 15 хв)  – оплата відбувається за домовлений час (за 6 год у випадку прикладу).

–6. Що таке подача автомобіля?

Це час та паливо, що витрачає водій та авто для того, щоб доїхати з гаража до місця призначення та повернутись назад, в гараж, після виконання роботи на замовленні.
Для прикладу: Лімузин Ніссан Патрол замовлено у м Житомир. Їхати він буде , наприклад, з м. Дубно. Відстань в 2 сторони 500 км. Витрата палива по трасі близько 30 л бензину на 100 км (5,6 двигун, повний привід, майже 4,5 тони вага). Тобто, щоб доїхати на замовлення та повернутись назад, авто “вип’є” палива приблизно на 150$ та водій витратить на дорогу в дві сторони орієнтовно 8-9 годин часу. В даному випадку, замовивши лімузин в інше місто, наприклад, Житомир, за умови замовлення на 4 години, платимо за 5 годин, користуємось 4 години.
Можуть бути випадки, коли не беруться кошти за подачу – в залежності від того де у лімузину є замовлення напередодні вашого свята. Уплативши за 5 годин, реально користуємося автомобілем 5 годин.
При замовленні лімузину/авто на весь день, плата за подачу авто в основному не береться. Виняток – значні відстані.
Усі замовлення прораховуються індивідуально, по принципу: чим більше годин, тим дешевше.

–7. Яку музику ми будемо слухати ?

На флешці у водія є різні стилі музики: весільна, швидка,  повільна, шансон, класична, укр, рос. Є радіо. Найкращий  вихід – це коли ви самі подбаєте про репертуар з Ваших улюблених  пісень,  попередньо записавши їх  на USB флешку,  в МР3 форматі та давши для водія. Також, майже усі наші авто мають можливість підключення до аудіосистеми машини з  телефону за допомогою AUX виходу. Прохання заздалегідь уточнити про музику при замовленні авто/лімузину

–8.  За який час потрібно замовляти машину?

Дали аванс за ресторан – бронюйте авто ! Так вам дешевше  буде та й вибір кращий. В ідеалі – це за рік до дати.
Лімузин/авто краще замовляти завчасно, особливо, якщо Ваше весілля/свято – у п’ятницю, суботу, неділю . Рекомендований термін замовлення – за 9-12 місяців, тоді у вас найкраща можливість вибрати те, що Ви бажаєте (наприклад: чорний та білий лімузин однієї моделі, або 6 чорних Джипи Гелендваген тощо).

–9. Маршрут поїздки, зупинки

Заздалегідь скажіть для водія адресу фінішу та проміжні адреси – це заощадить ваш час. Цікавить адреси (для навігатора); Через значні розміри, лімузин не всюди може заїхати- візьміть це до уваги. Якщо плануємо заїжджати в двори  багатоповерхівок та вузькі вулички – подбайте про відсутність хаотично кинутих авто, що утруднять маневр розвороту лімузину.
Заради безпеки пасажирів та через значну вагу, Лімузини не піднімаються/спускаються на стрімкі та дуже серпантинні гори/схили. Наприклад: Гошовський монастир (Іф обл). , сан “Карпати” Закарпатська обл, Гот “Байка” Коломийський район та ін
Водій не несе відповідальності за ваші цінні речі, залишені в авто/лімузині під час очікування в процесі замовлення

–10. Погана дорога та Дуже погана дорога

Багато де є не зовсім добра дорога. Особливо , при під’їзді до сіл та міст, при з’їзді з магістральних ( основних) шляхів. Ми нормально сприймаємо дороги з ямами, грунтовка та ін. Проте часом їхати приходиться по ріллі, по полях та гострій сільській бруківці ( не стосується міст!) , по залишках асфальту та нерозчищеним від снігу ділянкам доріг тощо. Така подорож тарифікується додатково. 5 км включено , кожен наступний км 100 грн !

 –11. Платні стоянки

Платні стоянки, шлагбауми оплачує замовник

–12. Таймінг

За часом слідкує замовник особисто сам. Водій не займається “заганянням” гостей в авто бо у нас закінчується домовлений час. Якщо замовник, наприклад, затримався на фотосесії, приїхати значно швидше, бо гості чекають, не вдасться. Це важливо , тому потрібно враховувати розміри та вагу ( якщо це лімузин)

–13. Бар в лімузині

Платний. Уточніть ціни у водія. Битий посуд оплачується додатково, 1 елемент =150 грн. Бийте на здоров’я  !

–14. Які є способи оплати?

а) Готівка;
б) На поточний рахунок (ПП на третій формі оподаткування, не платник ПДВ). Оплачуєм на 10% більше від домовленої суми;
в) На картку Приватбанку;
г) Можливий обмін на Ваш товар (послугу), якщо це актуально для нас.
д) ви можете здійснити оплату у нас на сайті в розділі КОНТАКТИ  (проплата з будь – якої вашої кредитки не виходячи від комп’ютера/телефону/планшету). Оплачуєм +5 % додатково (значна комісія посередника)

–15. Розмір Авансу

При бронюванні є обов’язковим аванс, що = не менше 1 годині прокату вибраного Вами авто (наприклад 3000-4000 грн). Під час авансу можна повністю розрахуватися за все замовлення (авто+прикраси+ дод послуги тощо). Рекомендований аванс за лімузин не менше 100$ або 100Є;

–16. Скільки кілометрів поїздки закладено в ціну прокату лімузину, ВІП-авто при оренді на весілля?

При замовленні на 5 годин,  50 км поїздка без доплати включена в ціну, при переліміті – лише  доплата за паливо,  лімузин 1$/1км,  джип-седан по  0.5$/1км. Наприклад, лімузин приїхав в місце старту. Наречений сів в авто, поїхав до нареченої в інше місце, далі в церкву в третє село, далі на фотосесію в обласний центр, далі заїхали на водоспад, далі повернулись знов в село бо когось забули і в ресторан. Сумарно від точки посадки ( будинок нареченого) до точки фінішу ( ресторан) наїздили 74 км. До основної суми замовлення буде доплата 74-50=24 долара ( для лімузину) та 12 дол ( для джипа/седана)

–17. Що вказується у договорі?

99% усіх договорів складаються дистанційно. Ми не зустрічаємось. Це: ” СМС-розписка” та “ТЕЗИ прокату”, що вам приходять від нас на Вайбер або інші меседжери, що є наслідком листування, усних домовленостей та оплаченого Вами авансу ( Ви присилаєте після оплати фото або скрін оплати на +380674055355 ). У “СМС розписці” вказується усе: дата та час, адреса подачі, характеристика автомобіля, час прокату, колір, прикраси і маршрут прогулянки, додаткові послуги, к-ть пасажирів,  контактні телефони та вартість, величина авансу та ін. В “ТЕЗАХ прокату” правила поведінки тощо.

–18. Які бувають прикраси?

Зазвичай автомобілі прикрашають стрічками, живими або штучними квітами, кульками, екібанами, м’якими  іграшками , орнаментом та ін.

– 19.Чи можна замовити лімузин на годину?

Так, якщо це не весілля. Лише весілля має мінімальне замовлення 4 та 5 годин.  В залежності від дня тижня,  можуть бути винятки. Усі інші пропозиції дозволяють (якщо це не обумовлено окремо) замовлення на 1 годину.

–20. Чи можна замовлений лімузин прикрасити “своїми” квітами?

Композиції з штучних квітів для прикраси лімузина/авто на весілля Ви можете замовити у нас – це має ряд переваг, таких як :    1) економія часу прокату на закріплення всіх елементів прикрас (лімузин подається за адресою вже прикрашений, ви не платите за час лімузину,  поки його прикрашають !)  2)відсутність матеріальної відповідальності за пошкодження чи втрату елементів композиції (відповідальність покладається на водія) 3) не потрібно повертати прикраси після весілля- іще одна економія часу !   4) хто це буде робити ?  Ваші прикраси ми не прикріплюєм. Ви самі це робите. Як і демонтаж відбувається Вашими силами, відразу після приїзду в пункт призначення. Також Ви можете замовити у нас композиції з живих квітів. Якщо Ви вже купили прикраси або взяли на прокат в іншій компанії ми також дозволимо прикрасити ними наш лімузин/авто при дотриманні ряду умов: композиція повинна кріпитися виключно на силіконові або флористичні присоски, ніяких магнітів (навіть закритих тканиною), скотчу, дроту та інших елементів, які можуть пошкодити лакофарбове покриття, фарбованого кольорового тисненого паперу (барвник, взаємодіючи із водою, легко облазить, що призводить до пошкодження оригінального кольору авто) НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ.

–21. Які бувають знижки при замовленні лімузина?

Ціна за прокат лімузина, а також розмір знижки обговорюються з кожним клієнтом індивідуально. У будь-якому випадку, чим більше замовлення, тим дешевше оренда лімузина/авто. В деяких випадках- доставка авто є безкоштовна , = знижці

–22. Від чого залежить ціна за прокат лімузина?

1. Дата (Який день тижня, Пн-Чт дешевше, взимку та піст дешевше)
2. Місце ( різні регіони мають різну ціну на прокат однієї і тієї ж моделі) від сезону і особливостей замовлення.
3. К-ть годин ( довжина замовлення).
4. Вид лімузину/авто
5. Особливість замовлення (бездоріжжя, гірські райони, нічне замовлення ).

–23. В який день тижня найвигідніше користуватись лімузином/автомобілем?

Основні замовлення на лімузини/авто пов’язані з проведенням весіль. Тому найзручнішим днем для цієї події є  п’ятниця, субота, неділя. Відповідно, ціни на замовлення у вихідні – найбільш високі. Самі ж низькі ціни – з понеділка по четвер.

–24. З якою швидкістю зазвичай пересувається лімузин по місту?

Швидкість пересування лімузина по місту зазвичай не перевищує 20-30 км/год , та  30-80 км/год за містом.  Це допомагає вберегти пасажирів від неприємних ситуацій на поворотах або в момент гальмування, і дозволяє їм більш вільно користуватися баром. Приорітетом у виборі швидкості руху є безпека пасажирів та дотримання ПДР;

–25. Коли можна користуватись люком, вікнами?

Майже усі  наші авто обладнані  люками.  Зазвичай, люк використовують для провітрювання, для фотографування, для огляду. Категорично забороняється намагатись вилізти з люка або з вікна  на дах авто – це може призвести до падіння  “каскадера”, пошкодження лакофарбового покриття авто, механізмів вікон та люка,  вигинання даху (він не розрахований на такі навантаження), що в свою чергу призведе до значних фінансових втрат зі сторони замовника, який несе повну відповідальність за дії запрошених ним гостей.
В зимовий період (з 15 листопада по 15 березня) люки в автомобілях та лімузинах законсервовані (при низьких температурах, присутності льоду тощо, відчинити  люк – можливо,  а  герметично його зачинити – практично не реально). Сидіти на даху( через люк) або на дверях(через вікна), заборонено. Ціна 1000 грн./1 людина

-26. Чи можна їсти копчену рибу, тараньку,торт, плов і тд.?

Ні рибі, та будь-якій іншій жирній та запашній страві.

–27. Як оплачується неповна година оренди лімузину/авто?

При затримці лімузина/авто більш, ніж на 5 хвилин, оплата здійснюється з розрахунку 15 хвилин, 30 хвилин, 45 хвилин, 1 годину.  За часом замовлення слідкує замовник особисто сам. Приклад авто працювало на замовленні 4 год  та 22 хвилини- оплата береться за 4 год та 30 хвилин;

–28. Чи виїжджають лімузини за межі міста? Як оплачуються такі виїзди?

Ми обслуговуємо весілля та інші заходи будь-де. Доплата відбувається за умови переліміту трафіку поїздки з клієнтом понад 50 км. Ціна доплати складає  0,5$/1 км – джип, седан та 1$ /1км – у випадку лімузина;

–29. Куди дівати сміття, наприклад , обгортка з-під шоколадки?

Ми не забруднюєм навколишнє середовище. Категорично заборонено викидати сміття з вікон авто або у люк. Запитайте у водія де смітник;

–30. Яка процедура оформлення замовлення?

• Ви вибираєте авто/лімузин, з тих які представлені на сайті, що вам підходять.
• Зателефонуйте нам +38-067-405-53-55 або відправте повідомлення на Viber (заповнивши поля: Яке авто, Ім’я телефон, місто, дата, тривалість, скільки пасажирів, назва ресторану, де старт та фінал, проміжні зупинки ( орієнтовно). На потрібно писати, що по дорозі зупинимося придбати шоколадку. Йде мова про зупинки, що впливають на загальний кілометраж.
• У тому випадку, якщо лімузин/авто вільний, ми бронюємо його за Вами по телефону. Бронь по телефону дійсна протягом 1 доби, у виняткових випадках до 3 діб!
• За час на яке накладено бронь по телефону Вам необхідно здійснити оплату авансу за авто (способи оплати перераховані вище), у розмірі вартості не менше однієї години роботи обраного автомобіля. Тільки після внесення передоплати Ви можете бути впевнені в тому, що обраний лімузин/авто буде обслуговувати саме Ваше замовлення.

–31. Чи можна брати в салон лімузина свої закуски, фрукти, шампанське?

Будь-яке шампанське  відчиняє виключно водій, або його помічник (навіть, якщо ви супер круто вмієте це робити) !  Якщо ваш алкоголь- будь-ласка.  Заборонено кольоровий (червоний , зелений тощо ) так як салон лімузину вбирає розлиті  з фужерів рідини, що потім неможливо відмити. Щодо їжі – звичайно, Ви можете перекусити в салоні своїми легкими закусками, фруктами. При попередньому узгодженні ,  компанія ікваПрокат може Вам приготувати канапки та фрукти .

–32. Який лімузин/авто приїде, якщо обране зламається до замовлення?

Такі випадки практично виключені, ми стежимо за технічним станом автомобілів і не економимо на їх обслуговуванні. Але якщо все ж таки трапилась така неприємність з автомобілем, то ми надамо Вам лімузин/авто аналогічного класу або класом вище (по ціні, яку з Вами обумовили, в межах часу зазначеного в домовленості).

–33. Ми з м.Кременець (Тернопільська обл.), яка вартість лімузина С300 на весілля?

Ціни на весільний прокат авто/лімузина з водієм на сайті прописані для  Західної України. База фізичного перебування левової частини авто – є місто Дубно, Рівненська область. Проте з метою оптимізації витрат на логістику, деякі наші машини стоять у Львові, Тернополі, Чернівцях, Ужгороді, Житомирі та Івано-Франківську. Кожне замовлення прораховується індивідуально
Конкретно прокат  білого лімузину Крайслєр  С300  в Кременці  (Радивилові,  Рівному, Костополі, Острозі, Здолбунові, Луцьку) буде складати  350 дол за 5 годин, а потім по 70 дол за кожну наступну годину.   Якщо Ви із Дубно,  вартість прокату  за чотири години  = 200 доларів!

 

 34. Коли розраховуватися за послуги

Відразу, перед початком роботи у Вас авто / лімузину. Потім ви можете бути набагато більше заклопотані, а ніж на початку. Якщо Ви знаєте, що будете продовжувати час прокату понад домовлений – розраховуємося відразу за домовлений, або мінімальний час (якщо це весілля – 4-6 годин).  Час очікування коштів після замовлення також рахується як замовлення. Приклад : Лімузин привіз  молодят в ресторан, і почекав 2 години  20 хвилин,  поки йому винесуть розрахунок. Оплата береться за основний час (який обумовили) + за  2, 30  год = час очікування.

–35. Огляд авто
2 рази: До та після Замовлення. Коли лімузин /авто закінчило працю у Вас – прохання разом з водієм оглянути салон на предмет забутих речей (телефони, гаманці тощо) та пошкодженого посуду (салону), використаного бару.
– 36. Чому ціни в доларах, ми живемо на Україні !
Розрахунок в гривні по курсу продажу ПриватБанку на день події. Ціни в доларах через постійне коливання курсу гривні щодо далара, що призводить до дезінформації на сайті. Технічно, змінити понад 1000 цінників  щоразу при зміні курсу можливо, проте це занадто енергоємка праця…

–37. Про форс-мажори на дорозі

Замовлений Вами лімузин / автомобіль , зазвичай приходить на замовлення з запасом 30-60 хв (це час для того, щоб водій іще раз, повторно з дороги протер автомобіль) , проте на дорозі бувають форс-мажори до замовлення, або в процесі. Компанія не несе відповідальності за події, на які неможливо вплинути : за завантаженість доріг, раптові ремонти, зачинені блокпости, перекриті залізничні переїзди тощо, що спричинили затримку руху авто на замовлення або під час процесу. Якщо лімузин/авто прийшло із запізненням на замовлення внаслідок форс-мажору – замовлення видовжується на цей час.  Ми не компенсовуємо моральні та матеріальні збитки, спричинені затримкою авто внаслідок форс-мажору

–38. Хтось з моїх гостей побив TV. Хто платить ?

Ви ! За дії/ бездіяльність  гостей в лімузині/авто та їх наслідки відповідає замовник;

–39. А може все-таки можна ??

Якщо Ви готові платити – ми готові порушувати правила, де це прийнятно.

Лімузин або авто ВІП-класу на Вашу урочисту подію залишить у пам’яті багато яскравих і незабутніх вражень!

У зв'язку із хакерською атакою було відновлено резервну копію сайту. Перед замовленням уточнюйте ціни!
Повідомлення
X
Зателефонуйте мені

Ваше ім`я

Ваш тел.

Ваше запитання або коментар

Бажаний час дзвінка:
З:До:Поставте галочку: а цю зніміть

*Усі поля обов`язкові до заповнення

X
X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Дата події*

Місто*

Додатково

Поставте галочку: а цю зніміть

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Фон №*

Імена*

Дата*

Ваше ім`я*

Ваш тел.*

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

На верх