1. Весільний розпорядник (координатор весілля)

Весілля – це особливий день, абсолютно не схожий на будь-які інші свята, а тим більше будні. І ми зараз говоримо не про колосальну значущість цієї події для молодят, а саме про технічну сторону справи.

Тільки подумайте, який насичений і динамічний виходить графік всього за одну добу, потрібно встигнути розписатися, відзняти фото і відео-матеріал, влаштувати бенкет горою і забезпечити розваги для гостей. Ці основні складові мають на увазі масу приготувань, починаючи від вибору сукні та закінчуючи наймом транспорту, на якому поїде останній гість. І якщо Ви ще не вибрали місце проведення урочистості, не визначилися з ведучим, не замовили феєрверки, лімузини, флористичне оформлення і все інше, чого вимагає весілля, то саме час подумати про те, хто може це зробити швидко та буде керувати всім цим весільним «оркестром». Більше всього на цю роль підійде весільний організатор.

Пропонуємо вам послуги організатора-координатора від компанії «ікваПрокат» , яка дозволить Вам не звалювати на свої плечі або на плечі вашого оточення управління весіллям. Складно бути одночасно гостем і координатором, або нареченою і розпорядником. Адже досить якоїсь дрібної помилки або неуважності, щоб ідеальне весілля перетворилося в хаос. Саме тому кермо влади краще передати професіоналу, який нічого не упустить, адже це його робота.

Обов’язки весільного координатора.

Перед весіллям

За день – два дні до весілля зустріч з нареченими і остаточне обговорення всіх робочих моментів  та контактів. Погодження таймінг плану. Підписання погодженого кошторису, щодо розрахунку  із усіма підрядниками.

Ви передаєте координатору підготовані речі згідно  попередньообговореного списку.

Координатор телефонує кожному з підрядників і обговорює місце та час зустрічі в день весілля.

В день весілля:

1.Забирає флористику – букет нареченої та бутоньєрку і доставляє букет нареченому для фото і відеосесії.

2.Контролює,щоб підрядники не запізнювались, щоб все відбувалось згідно таймінг-плану (Візажист, перукар, фотограф, оператор, декоратор, флорист, музиканти, церемонімейстер, доставка торту, ведучий).

3.Контролює збори нареченого, допомагає нареченому, батькам.

4.Контролює виїзд до нареченої фотографа та оператора.

5.Допомагає нареченій одягнутися, зібратись, підготуватись для фото та відеосесії. Носить мобільний нареченої,  і при потребі відповідає на вхідні дзвінки. Допомагає батькам.

6.Контролює зустріч наречених.

7.Контролює своєчасний виїзд до церкви, при цьому контролює всі необхідні атрибути.

8.При необхідності прикрашає всі автомобілі гостей, що будуть супроводжувати ескорт молодят.

9.Контролює готовність площадки для виїзної церемонії.

10. Допомагає нареченим на фото сесії, маючи з собою косметичку для нареченої та дрібниці для форс-мажору ( голка, нитка та ін.).

11.Контролює готовність ресторану до початку весілля. Перевіряє правильність розстановки столів згідно схеми розсадки. Контролює готовність декорацій.

12. Контролює готовність до початку весілля.

13.Контролює приїзд та розрахунки з артистами, що замовлені для шоу-програми.

14.Координує роботу ведучого з адміністратором ресторану.

15. Координує роботу з ведучим та узгоджує усі технічні моменти ( перший танець, запуск салютів, та ін)

16.Контролює подачу торту.

17.Контролює всі необхідні атрибути в залі: запасний букет, хустинку, свічки для сімейного вогнища, скриньку для грошей, подарунки для гостей та інші.

18.Контролює збереження квітів та подарунків.

19.Контролює завершення весілля та проводить всі фінансові розрахунки.

Для чого ще корисний весільний організатор? Припустимо, Ви визначилися лише з половиною завдань, які передбачає весільна церемонія або, взагалі, стоїте в самому початку шляху. Що робити далі ви не знаєте. Ось тут-то вам і стане в нагоді весільний координатор. Адже в його розпорядженні є всі необхідні знання про весілля, а також корисні контакти. Весільний координатор допоможе довести розпочате до завершення або спланувати з нуля будь-яке, навіть саме оригінальне весілля. До того ж, весільний організатор-координатор – це не просто рядовий виконавець, який «клепає» продукт, це справжній компаньйон, який завжди порадить, проявить участь, підтримає і захистить вас від будь-яких весільних неприємностей. Дозвольте собі і своїм гостям отримати від весілля максимум радості і свободи. Насолоджуйтеся святом, а все інше виконає Ваш весільний координатор від компанії ікваПрокат

У зв'язку із хакерською атакою було відновлено резервну копію сайту. Перед замовленням уточнюйте ціни!
Повідомлення
X
Зателефонуйте мені

Ваше ім`я

Ваш тел.

Ваше запитання або коментар

Бажаний час дзвінка:
З:До:Поставте галочку: а цю зніміть

*Усі поля обов`язкові до заповнення

X
X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Дата події*

Місто*

Додатково

Поставте галочку: а цю зніміть

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Фон №*

Імена*

Дата*

Ваше ім`я*

Ваш тел.*

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

На верх