Europe-s
Сайт Europe-sСайт VadlДля класного весілля досить красивої сукні і крутого фотографа. Це жарт, але він не такий далекий  від істини. Яку в свою чергу дуже точно передає знаменита цитата одного з кращих весільних фотографів світу Джо Бьюссинка: «Торт будет съеден. Цветы завянут. Платье убрано в коробку. А те моменты, что запечатлеваю я – останутся с вами навечно!»

І саме в цьому, на мою думку, унікальність весільної фотографії.

 

А вибрати фотографа просто – краще будь-яких слів за нього говорять його фотографії.

Дивіться й оцінюйте. Єдине, я дуже раджу дивитися не тільки кращі роботи, а великі серії фотографій з одного весілля. Так ви набагато об’єктивніше зможете оцінити професійний рівень фотографа. Адже зробити хорошу фотографію при вдалому збігу обставин може кожен. А сотню на кожному весіллі – мало хто. Так що стабільно якісний результат це основний критерій.

 

Обов’язково зверніть увагу на стиль роботи. Хтось більш працює з постановочними  фотографіями, хтось навпаки більше прагне знімати репортажне фото, природні кадри з живими емоціями. У першому випадку будьте готові більше працювати на камеру, у другому – на свій настрій.

Крім того уточніть що ви отримаєте в результаті. Скільки фотографій, скільки з них буде оброблено, чи не доведеться вам потім ще щось доплачувати додатково.

Важливо й те, наскільки комфортно ви себе почуваєте в компанії цієї людини. Ви ж проведете з ним майже весь день, і бажано щоб ця людина вам подобалась і могла підняти настрій та допомогти відкритися перед камерою.

 

Ламайте стереотипи.

Весільна зйомка – це не тільки портрети нареченого і нареченої на прогулянці по стандартних місцях. Фотосесія може, і повинна бути цікавим, і незабутнім проведенням часу. Так ви отримаєте не тільки красиві фотографії але й незабутні спогади. І фотограф повинен бути вашим однодумцем, який не тільки підтримає вас у цьому, а й сам запропонує незвичайні і красиві ідеї для прогулянки.

Сохранить

У зв'язку із хакерською атакою було відновлено резервну копію сайту. Перед замовленням уточнюйте ціни!
Повідомлення
X
Зателефонуйте мені

Ваше ім`я

Ваш тел.

Ваше запитання або коментар

Бажаний час дзвінка:
З:До:Поставте галочку: а цю зніміть

*Усі поля обов`язкові до заповнення

X
X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Дата події*

Місто*

Додатково

Поставте галочку: а цю зніміть

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Фон №*

Імена*

Дата*

Ваше ім`я*

Ваш тел.*

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

На верх