ПОРАДИ ДЛЯ ВЕСІЛЬНОГО ПОРТФОЛІО

1. Один із дуже важливих аспектів вдалого фото – правильно підібраний одяг. Усе залежить від того, на чому робиться акцент. Якщо ви в яскравій сукні, то спочатку глядач побачить сукню, а потім – ваші емоції. Щодо весільних фотографій, то світлини, на котрих дружки і дружби одягнені за кольором і стилем однаково, значно краще сприймаються, ніж ті, де намішано багато кольорів.

2. Фон, на якому фотографуєтесь, також дуже важливий. Уникайте агресивних кольорів, візерунків, геометричних фігур. Не дуже гарно виходять фото на фоні килима. Обирайте фон, відповідний до ідеї, яку хочете передати.

3. Є люди, які люблять себе і впевнено поводяться. А є й інші. З моїх спостережень, люди відкриваються перед фотографом і перестають його соромитися через певний час зйомки. Тому такі прийоми, як просте спілкування за кавою, кілька пробних фото із демонстрацією найбільш вдалих кадрів дуже допомагають.

4. Дуже важлива сама підготовка до фотосесії, обговорення місця, ідеї, маршруту тощо. Час, виділений для весільної художньої фотосесії, надто короткий (дві-три години разом з транспортуванням). Тому значно легше діяти за планом. Менше суєти, більше гарних, продуманих фото.

5. Сон і самопочуття – не менш важливі чинники. Перед фотозйомкою потрібно виспатися. Втому в очах, нервовість не приховаєш за допомогою інструментів фотошопу. Втомлена модель хоче, щоб фотограф швидше закінчив зйомку. Така атмосфера художника не надихає.

6. Люди часто почуваються незручно через те, що не вміють позувати. Іноді на фото жести не відповідають правді, емоціям.

7. Будьте природні. Забудьте про пози, які бачили у глянцевих журналах. Для тих моделей це професія. Вони рекламують одяг, а ви фотографуєтеся для себе. Отримуйте задоволення. Негарні кадри просто видалять. Якщо ви із задоволенням братимете участь у фотозйомці, фотограф із більшим натхненням старатиметься. Адже ваш запал надихне його на творчий політ. І навпаки.

8. Спробуйте уявити образ, який хочете передати. Королева, закохана романтична дівчинка, середньовічний рицар, кінозірка. Це допоможе вам випрямитиcя, підняти голову під певним кутом.

9. Питайте себе: «Навіщо я це роблю?». Відповідь на це запитання стане стимулом до ваших дій: іти до тієї скелі чи спускатися до річки.

У зв'язку із хакерською атакою було відновлено резервну копію сайту. Перед замовленням уточнюйте ціни!
Повідомлення
X
Зателефонуйте мені

Ваше ім`я

Ваш тел.

Ваше запитання або коментар

Бажаний час дзвінка:
З:До:Поставте галочку: а цю зніміть

*Усі поля обов`язкові до заповнення

X
X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Дата події*

Місто*

Додатково

Поставте галочку: а цю зніміть

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Фон №*

Імена*

Дата*

Ваше ім`я*

Ваш тел.*

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

На верх