Що найкраще подарувати молодятам на весілля

Часто ми не знаємо, що подарувати на весілля молодятам, але насправді, відповіді часто стоять прямо перед нами. Ось деякі прості, але дуже приємні весільні подарунки для молодят.

 

1. Гроші

Ми впевнені, що цей подарунок вже був розглянутий. Він здається неоригінальним і неіндивідуальний, але все ж гроші це номер один серед найбажаніших подарунків на весілля. Молодята точно вже на щось збирають, будь то квартира або машина, і гроші їм будуть дуже до речі. Якщо Ви все таки бажаєте  подарувати що-небудь більш індивідуальне, приєднате конверт з готівкою до красивої фоторамки або до набору парфумів для двох.

 

 

2. Що-небудь по-справжньому цінне

Іноді молодята створюють список потрібних їм речей заздалегідь. І дуже часто вони навряд чи сподіваються отримати найдорожчий подарунок з цього списку. Ти можеш здійснити їх мрію самостійно, якщо ти володієш достатнім матеріальним станом або організувати збір грошей разом з іншими гостями. У будь-якому випадку від такого весільного подарунка молодята будуть на сьомому небі від щастя.

 

 

3. Дорогий готельний номер для першої шлюбної ночі

Допоможи молодятам красиво почати спільне життя. Нехай цю ніч вони проведуть по – королівськи! Заздалегідь запитай у матері нареченої або у свідка, не забронювали чи вони самі таке задоволення. І якщо ні, то дай їм знати заздалегідь про своій весільний подарунок, щоб наречений з нареченою не запланували що-небудь інше.

 

 

4. Подарунок на майбутнє

Таким подарунком може бути пляшка вина або віскі з інструкцією, що дозволяє відкрити її на десяту річницю весілля. Можна також подарувати гарну вазу або фото-рамку, скатертину ручної роботи, антикварну річ або предмет мистецтва, яким молодята будуть милуватися ще дуже довго. Головне тут вгадати зі смаками. Але якщо ти точно знаєш, що люблять молодята, не сумнівайся в своєму виборі.

 

 

5. Додай солодощі в їх медовий місяць

Якщо ти знаєш, куди молодята поїдуть у свій медовий місяць, подаруй їм сертифікат на похід в який-небудь хороший ресторан, розважальний центр або спа-салон. Також можна поліпшити їх авіаквитки до місць в першому класі. Або ж просто подаруй молодятам камеру, щоб вони могли зняти свої перші дні в ролі подружньої пари.

У зв'язку із хакерською атакою було відновлено резервну копію сайту. Перед замовленням уточнюйте ціни!
Повідомлення
X
Зателефонуйте мені

Ваше ім`я

Ваш тел.

Ваше запитання або коментар

Бажаний час дзвінка:
З:До:Поставте галочку: а цю зніміть

*Усі поля обов`язкові до заповнення

X
X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Дата події*

Місто*

Додатково

Поставте галочку: а цю зніміть

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Фон №*

Імена*

Дата*

Ваше ім`я*

Ваш тел.*

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

На верх