Що ж таке лімузин?

Своєю незвичайним появою на початку 20- х років в Америці лімузини зобов’язані яскравому розуму винахідника, газового різака і зварювального апарата! Ось таким було це тріо, яке внесло в наш світ ще один елемент розкоші і комфорту.

Лімузин (від франц. Limousine ) назва кузова сучасного легкового автомобіля, що має жорстку засклену перегородку, що відокремлює переднє сидіння від решти частини пасажирського приміщення. Кузови типу лімузин застосовуються тільки на великих автомобілях високого класу (наприклад Lincoln, Cadillac, Mercedes – Benz). Взагалі, лімузин можна зробити з будь-якого автомобіля. Але найлегше і дешевше будувати лімузин на базі рамного кузова автомобіля, аніж несучого.

У Європі, де давно вже виробляють машини тільки з несучими кузовами, виробникам лімузинів доводиться дуже серйозно втручатися в конструкцію. Що веде за собою істотне зростання остаточної вартості лімузина, а довжина лімузина складає всього 6-6,5 метрів.

Америка – країна рамних автомобілів. Один з них Lincoln Town Car. Виробник покоління за поколінням зберігає рамну конструкцію кузова. І все ж завдяки саме Lincoln Town Car споруда лімузинів в Америці перетворилася на своєрідну індустрію. Американські лімузини на базі цього автомобіля можуть досягати в довжину до 10 метрів. ” Crystal”, “Ultra”, ” De Brain “, ” Tiffany ” – це найбільші виробники лімузинів за океаном.

Так як же з’являються на світ лімузини?

Лімузини давно завоювали любов і повагу людей у всьому світі. І як можна не любити цей величний, граціозний «корабель» на дорозі? Цей « корабель » прибув до нас із Америки і є символом заможного життя.

Виготовлення лімузинів – це не серійне виробництво, це кожен раз індивідуальний процес чарівництва з перетворення звичайного седана в лімузин. Виготовляють лімузини, завжди, не заводи – виробники базових автомобілів, а спеціальні кузовні фірми. Їх у США 46, але тільки 21 з них має QVM сертифікат ( Quality Vehicle Manyfacturing – виробник якісних автомобілів), і лише 30 з 46 зверталося в FORD або GM за узгодженням конструкції.

Призначений для переробки автомобіль встановлюють на ідеально рівну, горизонтальну поверхню або напрямні. Кузов автомобіля повністю розвантажується, знімається все, що можна зняти: обшивка, сидіння, колеса, карданний вал і задні двері. Перед різкою в передній і задній частинах кузова встановлюються штанги розпірки, щоб зберегти геометрію розрізаних частин кузова в процесі подальшої роботи. Наноситься розмітка для різання і кузов розрізається. Після цього задня частина кузова зміщується на потрібну відстань. Далі вварюють приготовлені заздалегідь вставки для подовження.

як виготовляються лімузини (2) як виготовляються лімузини (5) як виготовляються лімузини (4) як виготовляються лімузини (3)

Довжина готового лімузина залежить від довжини даної вставки. Довжина вставки вимірюється в дюймах ( 1 дюйм = 2,54 см) і може дорівнювати 60 ” ( 1,52 м) , 70″ ( 1,78 м) , 100 ” ( 2,54 м) , 120″ ( 3,05 м). Іноді зустрічаються вставки довжиною 150″ (3,8 м) , 165″ ( 4,19 м) і 180 “( 4,57 м). Найбільш поширені вставки довжиною 70 ” і 120 “. Іноді автомобіль подовжують між задніми дверима і колісною аркою вставкою довжиною від 10 “до 25” ( 0,25 – 0,63 метра). Виробники автомобілів не рекомендують подовжувати лімузин , побудований на базі легкового автомобіля , більше 120 “( Lincoln ) , 130” ( Cadillac, Chrysler) і перевозити в ньому більше 8 пасажирів. Лімузини, подовжені більш, ніж на 120 – 130 дюймів НЕ сертифікуються для використання на дорогах загального користування , а виробник не гарантує безпеку такого автомобіля і вимагає демонтажу всіх фірмових емблем.

Лімузин відрізняється від стандартних автомобілів-донорів посиленою підвіскою, посиленими гальмами, більш продуктивними системами охолодження двигуна, опалення салону і системою кондиціонування повітря.

Перепланування салону та оформлення інтер’єру часом займає більше часу, оскільки для цього процесу залучаються провідні дизайнери, здатні працювати з будь-якими художніми стилями і напрямками. Встановлюється перегородка і переговорний пристрій між водієм і пасажиром. В салоні може бути встановлений бар, холодильник, телевізо , DVD- програвач, дзеркальна стеля, неонова підсвітка, навіть міні -басейн (при бажанні). Тому, навіть зовні схожі лімузини можуть кардинально відрізнятися один від одного плануванням і дизайном салону, кількістю місць, кількістю моніторів і т.п.

Ось тепер лімузин готовий радувати власника, дивувати перехожих, заворожувати і вражати уяву тих, хто замовить лімузин на прокат і потрапить у його салон.

як виготовляються лімузини (6) як виготовляються лімузини (1)

Телефонуйте, і ми з радістю відповімо на всі Ваші питання щодо прокату лімузинів

Контактні телефони: ( 063 ) 405-53-55 ( 050) 405-53-55 ( 067) 405-53-55

e – mail : ikvaProkat@gmail.com

Ми працюємо цілодобово без вихідних.
« Назад на головну сторінку

Лімузин Рівне Луцьк Тернопіль Житомир Львів . Прокат і оренда лімузинів . Кортеджі.

У зв'язку із хакерською атакою було відновлено резервну копію сайту. Перед замовленням уточнюйте ціни!
Повідомлення
X
Зателефонуйте мені

Ваше ім`я

Ваш тел.

Ваше запитання або коментар

Бажаний час дзвінка:
З:До:Поставте галочку: а цю зніміть

*Усі поля обов`язкові до заповнення

X
X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Дата події*

Місто*

Додатково

Поставте галочку: а цю зніміть

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Фон №*

Імена*

Дата*

Ваше ім`я*

Ваш тел.*

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

На верх