Шкідливі весільні поради.

прикольне фото нареченої

На сьогодні, все більше і більше майбутніх подружніх пар намагаються якомога ретельніше підготуватися до Дня весілля. А для того, щоб така підготовка мала якомога кращий результат – беруться до уваги поради із різних джерел: інтернет, друзі, знайомі, незнайомі тощо . Приємно, що вислухавши усіх – молодята порадившись ( принаймні в ідеалі це повинну бути так!) приймають рішення. Не слід недооцінювати такий фактор, як фінансова частина справи, адже багато починань розбивається об кошти… Проте , як показує практика, не усе залежить лише від фінансів, такі речі як смак, організація, колоритність – іще ніхто не відміняв !!

 

Є такий цікавий анекдот про пораду . На Червоній Площі перехожого запитали: «Чому на Вашу думку тут, на Червоній Площі, важко кохатись?» Відповідь була проста : «Багато порадників !!!»

 

До Вашої уваги деякі анти поради, які ми часто можемо почути, а можемо і втілити на своєму святі, сподіваюсь, вони стануть вам у пригоді.

 

 

Антипорада №1

«За місяць до весілля можна усе встигнути !!»

Старт підготовки до весілля повинен розпочатися не менше ніж за 10-12 місяців до дати урочистості (Див «Підготовка до Вашого весілля – Графік». Насправді – під словом «підготовка» ми усвідомлюємо набагато більше, а ніж банальне резервування ресторану та діджея. Як показує досвід, для ідеального результату, в першу чергу усе повинно відбуватись так, як Ви запланували. А це вам можуть забезпечити далеко не усі гравці весільного ринку . Адже є різниця, чи святкувати в осередку , який щойно збудований та іще не замучений на відміну від заїждженого закладу, куди страшно зайти пообідати; або лімузин, що приїде на вашу урочистість буде далеко не першої свіжості на відміну від нового автомобіля, щойно введеного в експлуатацію ??? Це ж стосується і майстрів весільної справи – їх багато, проте вибір невеликій дійсно тих, хто митець своєї справи !

 

 

Антипорада №2

«Шукаємо осередок для весілля по принципу – смачно та недорого!!»

Окрім критеріїв, до яких ми вже звикли ( ціна , розташування, кухня) при виборі осередка для свята слід взяти до уваги також на : архітектурні особливості (колони, яруси , перепади висот, усі гості сядуть разом, чи по різних залах тощо), наявність простору для дискотеки та шоу, місце для паркування , місце для прогулянки та фотографування ( фото- стіна або фото- куточок). Дуже добре, коли неподалік є готель – дехто із ваших гостей, що з інших міст , зможуть відразу там зупинитися і дійсно відпочити на 100%. Подумайте, де буде проходити Ваша шлюбна ніч .

 

Антипорада №3

«Хороший тамада – не проблема !!»

Дуже поширена помилка – заощадити на ведучому. На фоні шикарного ресторану та дорогих вишуканих страв, дехто вважає, що для запрошених буде цього достатньо, щоб скласти високу думку про забаву. Ризикуємо тим, що для гостей буде не затишно та сумно, адже роль ведучого – не лише говорити, а створити атмосферу, шоу, розважити та зблизити людей. Взявши недорогого тамаду без досвіду, маємо шанс бути «піддослідними», на нас будуть вчитися. І не відомо, який буде результат … При пошукові тамади неодмінно подивіться відео з попередніх весіль, що він проводив – це буде його своєрідною візитівкою !

 

 

Антипорада №4

«Так як це весілля, тамада може розслабитись із гостями !»

Одна із головних складових успіху Вашого весілля – оперативність ведучого під час свята. Тамада або ведучий є головним координатором усієї святкової забави – загальний тайм менеджмент, комфортне розміщення гостей, реакція на ігрові та жартівливі бажання учасників, режисура тощо. Говорячи про фахівця, за 6-8 годин весілля, він навряд чи знайде час для того, щоб випалити цигарку, потеревенити по мобільному або влаштувати особисті справи…

 

 

Антипорада №5

«Навіщо наймати Ді Джея ? Музику може переключати тамада !»

Зі сторони здається, що в роботі звукорежисера або ДіДжея нема нічого складного. Проте саме на нього лягає уся відповідальність за відсутність пауз, за пісеньку, включену в тон настрою оточення та за синхронність до дій ведучого ( не таємниця, що вдало сказані слова набагато сильніше, коли є музична підтримка, жарти)

 

 

Антипорада №6

« Навіщо лімузин, це так банально. Навіщо кортеж – цим зараз нікого не здивуєш !»

Тут досить цікаво. На початку, треба зупинитись на тому, що ми очікуємо від багатосерійного екшена під назвою «Наше весілля ??» В першу чергу – емоцій ! Так , так , саме емоцій, чудових позитивних емоцій, відчуття, що будуть Вас іще довго тримати, Вас та запрошених вами людей : родичів, близьких, друзів, колег по роботі. Це можливість вразити, показати свій статус, свій смак, свою життєву позицію. Якщо ми порівнюємо свято Весілля із фільмом на 15 серій, і лише подивившись усі – ми можемо скласти уявлення про фільм, то кортеж наречених, з чого б він не складався та прикраса весільного кортежу ( не лише авто наречених, а й інших учасників на авто) впевнено займає своїм видовищем понад серію цього фільму !!

 

 

Антипорада №7

« Товариш нещодавно придбав професійну камеру і може зняти недорого наше весілля !»

Неймовірно «болюча » тема. Адже, якщо розібратися, фото – відео на Вашому святі може бути виконане командою митців на професійному обладнанні (3-5 чоловік на 2- 4 камерах), що постійно практикують та у яких розписаний графік зйомок на рік наперед… А може також обслуговувати 1 «універсальний фотограф- відеограф» , який , по великому рахунку,

якісно не в стані буде упіймати усі моменти, а своїм светром та зашурованими джинсами Вас буде лише дратувати , адже це у Вас свято, а він – на роботі, тому приділяти увагу зовнішньому вигляду не обов’язково (так вони себе втішають). Вирішувати Вам. Як показує практика, якісний варіант фотографа та відеографа, які знають , що роблять, разом коштують 800 $ -1500 $ на день. Рекомендація:

1) Не заощаджувати на Ваших спогадах.

2) Наймати практикуючий колектив фотограф- відеоргаф, не з’єднувати чужих людей . Ті, хто в парі працюють – краще розуміють , як вберегти дорогоцінні фото- відео миті, ефективніше усе роблять та не втрачають час на «притирання», не змагаються хто головний

3) Рекомендований вік людей, яких Ви наймаєте – 25-40 років ( це не значить, що практикуючий фотограф 47 років – поганий, ні в якому разі !). Йде мова про те, що молодята легше налаштовуються на хвилю фотографа, відеографа , який має подібні проблеми та інтереси, що і він. І навпаки

4) Влаштуйте зустріч – фотосесію, перед весіллям. Створіть ЛавСторі. Використовуючи мульмедійний проектор покажіть для гостей під час свята Ваші родинні фотографії дитинства, лавсторі

 

 

Антипорада №8

« Тамада перед весіллям має дати Вам сценарій у друкованому вигляді !»

У справжнього ведучого – весь сценарій в голові ! Гарантовано із ведучим треба зустрітися для того , щоб обговорити Ваші традиції, бажання, звичаї. Ви повинні обговорити наповнення сценарних блоків. Якщо ж вам впевнено показують вже написаний сценарій, – задумайтесь, можливо перед вами новачок, який буде тренуватися на Вашому святі… Наприкінці зустрічі у Вас в голові має скластися повна картина весілля. Якщо ж такого уявлення у вас немає – не поспішайте саме із цим майстром, завітайте до інших, знайти яких можна наприклад на Весільних порталах. З Вами має працювати людина, з якою Вам комфортно та усе зрозуміло !

 

 

Антипорада №9

« Багато артистів не буває !»

Дехто думає, якщо бюджет весілля великий, треба запросити багато артистів. Велика помилка, адже весілля перетвориться на концерт, і головними героями будете далеко не Ви , а це – 100% Ваше свято !!! Весілля – це свято емоцій, спілкування, частування, милуванням нареченою та нареченими, свято танців та нових знайомств !! Порадьтеся із ведучим про кількість та характер виступів.

 

 

Антипорада №10

« Прикраси для авто краще купувати окремо , так дешевше !»

Справді, на перший погляд , дійсно, часом дешевше. Адже прикраса на лімузин , якщо замовляти у фірми, де наймаємо авто, може коштувати до 100$ !! Проте прикраси є різні. Зазвичай , фірми, що здають авто на прокат вже мають варіанти комплектів для прикрас кортежів. Дехто виготовляє також їх сам, на замовлення. Як правило, прокат прикрас є в половину дешевший за собівартість , а часом складає 10-20 % від реальної вартості. Іще одна дрібничка : замовивши прикраси разом з авто, ми отримуємо на вказану годину вже прикрашену машину. Ви не відповідаєте за кріплення прикрас та можливі пошкодження авто, що можуть спричинити прикраси, при невірній фіксації. Ви не втрачаєте додаткових 30 хв на прикрасу авто, за які треба заплатити немалі гроші !! Іще один плюс – вони у вас не будуть валятися після весілля, адже по великому рахунку, тоді вони Вам вже не потрібні !

У зв'язку із хакерською атакою було відновлено резервну копію сайту. Перед замовленням уточнюйте ціни!
Повідомлення
X
Зателефонуйте мені

Ваше ім`я

Ваш тел.

Ваше запитання або коментар

Бажаний час дзвінка:
З:До:Поставте галочку: а цю зніміть

*Усі поля обов`язкові до заповнення

X
X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Дата події*

Місто*

Додатково

Поставте галочку: а цю зніміть

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Фон №*

Імена*

Дата*

Ваше ім`я*

Ваш тел.*

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

На верх