Стилі весілля

1. Класичне (традиційне) весілля

1001-1024х7681001-1024x767У даному випадку мається на увазі формат свята, яке найбільш поширене в Україні – класичне (традиційне) українське весілля. У ньому переплітаються стародавні українські традиції, релігійні обряди і сучасні уявлення про те, як має виглядати весільне торжество. Наречений робить нареченій пропозицію, далі наступає зустріч з батьками, де обговорюються всі деталі свята. В день весілля подружки нареченої проводять викуп, потім молоді їдуть в загс, де походить цивільна церемонія. Цього ж дня пара може відвідати храм для проведення обряду вінчання. Після цього слідує прогулянка до найближчих визначних пам’ятних місць, завершується весілля веселим і пишним застіллям з розвагами , конкурсами, піснями і іншим – бенкетом. . Загальний настрій свята – веселий. Українське весілля – це народне гуляння з жартами , нестримною радістю і перевіркою характеру всіх його учасників.

2. Європейське (західне) весілля

54ac168ba3d79_-_elle-01-ashley-tisdale-wedding-dress-h-bl54ac168ba3d79_-_elle-01-ashley-tisdale-wedding-dress-h-blo

Більшість українців має уявлення про цей формат весілля завдяки голлівудським кінострічкам. Сценарій заходу чимось схожий на попередній формат, але є й істотні відмінності – особливі традиції, які зараз активно переймають українські молодята. На європейських весіллях багато уваги приділяється декору торжества і його єдиного стилю, вибирається колірна гамма, в якій витримуються всі елементи оформлення. Нерідко, на західних весіллях практикується виїзна церемонія, якщо молоді не хочуть проводити її в церкві. Подружки нареченої в однакових сукнях і друзі нареченого в однакових костюмах, кидання букета нареченої – ці традиції вже добре відомі в Україні. Весільний банкет в західних країнах проводиться без ведучого. На ньому немає конкурсів, як прийнято на українських весіллях. Гості їдять, п’ють, спілкуються, танцюють, в перервах хтось із них бере слово, щоб привітати молодят. Кожному заздалегідь відомо, коли він виступає. Всі вітальні промови і тости добре продумуються і заучуються напам’ять. Координатором торжества часто виступає головна подружка нареченої або друг нареченого. Загальний настрій свята – романтичний.

3. Тематичне (креативне) весілля

212

Всі елементи торжества витримуються в одній заздалегідь обраній темі. Зазвичай вона визначається на основі захоплень, спільних інтересів, хобі нареченого і нареченої. Пляжне весілля, весілля в гангстерському стилі, бал-маскарад – все це приклади тематичних весіль. Весілля такого формату складне в організації. Якщо вже вибирати тему, то вона повинна простежуватися у всьому – місці торжества, поліграфії, нарядах молодих, дрес-коді для гостей, музиці. Великий ризик, що комусь із гостей ваша тема виявиться не близькою, і йому буде не комфортно. Потрібно продумати цей момент і подбати про кожного. Перевага такого торжества – це його оригінальність, таке весілля точно ніхто не забуде.

4. Національне весілля

candid-indian-wedding-photographcandid-indian-wedding-photograp

Головне на такому весіллі – це дотриматись всіх національних традицій до останньої букви. Весілля цього типу характерні, наприклад, для мусульманських народів, які й сьогодні дуже прискіпливо ставляться до традиції. Якщо люди хочуть провести національне весілля, то найчастіше у пари є родичі, які точно знають, як усе має відбуватись. Національні весілля зараз проводять і ті, хто просто захоплюється традиціями якоїсь певної країни і хоче втілити їх у своїй церемонії одруження. Загальний настрій свята задається особливостями обраної культури.

5. Екстримальне весілля

EW_wedding_0913_2-1024x683

Такі весілля проводять любителі адреналіну і гострих відчуттів. Весілля під водою, в літаку, на повітряній кулі, в джунглях – фантазія заводить їх дуже далеко від традиційних рішень. Швидше за все, гостей на такій церемонії буде небагато, зате емоцій – хоч відбавляй.

Загальний настрій свята – авантюрний. Мурашки по шкірі у його учасників біжать не тільки від важливості події, але і від форми його святкування.

6. Весілля для двох

272A0017-1024x683

В останні роки набирає популярність формат весілля тільки для двох. Пара одружується і влаштовує свято для себе, не залучаючи до цього ні друзів, ні родичів. Як буде проходити торжество, вирішують лише двоє. Що вони придумають, так тому і бути. Загальний настрій свята – інтимний.

У зв'язку із хакерською атакою було відновлено резервну копію сайту. Перед замовленням уточнюйте ціни!
Повідомлення
X
Зателефонуйте мені

Ваше ім`я

Ваш тел.

Ваше запитання або коментар

Бажаний час дзвінка:
З: До:Поставте галочку: а цю зніміть

*Усі поля обов`язкові до заповнення

X
X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Дата події*

Місто*

Додатково

Поставте галочку: а цю зніміть

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Фон №*

Імена*

Дата*

Ваше ім`я*

Ваш тел.*

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

На верх