Стилі весілля

Пропонуємо Вам дізнатися, що ж являють собою ті чи інші стилі весіль.

Еко весілля

У століття споживацтва, загострення кліматичної ситуації та екологічної кризи в багатьох містах і країнах планети, екологічність стає трендом. Але еко весілля – це не данина моді, це те, що дійсно має приносити задоволення нареченим і їхнім гостям. Мова про зведення до мінімуму використання матеріалів, які неможливо переробити, і повному виключенні тих речей, які завдають непоправної шкоди природі. Так, флористику-одноденку замінюють вічнозеленими рослинами, квітами в горщиках, сухоцвітами. Напої в пластикових пляшках – фруктовою водою і натуральними морсами. Одноразовий посуд – багаторазовим.

Багато в чому екологічний стиль перегукується з мінімалістичним напрямком, але в ньому обов’язково присутні акценти на турботі про навколишнє середовище.

Весілля в стилі мінімалізм

Що ви думаєте про мінімалізмі? В оформленні свята це працює дивовижно добре! Ніяких дрібних, численних і відволікаючих деталей – тільки найнеобхідніше, гарне і цікаве. Мінімалізм в оформленні – це можливість зробити акцент не на кольорі, а на формах (наприклад, оригінальна геометрична арка для церемонії), не на композиціях на столах, а на якості текстилю та посуду. В даному напрямку переважає білий, сірий, чорний відтінки – ахроматичні, прості і виразні. В образі нареченої мінімалізм розкриється в витонченості крою сукні і красі матеріалу, з невеликим (одиничним) декором або зовсім без нього. У флористиці – це скоріше зелень, ніж яскраві квіти.

Весілля в стилі рустик

Рустик – це слово не привертало увагу хіба що дуже ледачого. Але що ж приховує в собі загадкове поняття? Весілля в стилі рустик – це, по суті, реалізація сільського стилю. Звичайно, не такого, яким ми бачимо його в побуті, а натомість ідеалістичного і привабливого.

Рустикальне свято – це, частіше за все, торжество під відкритим небом. Столи розставлені на галявині, а основним декором служить навколишня природа. У плані матеріалів для декору та поліграфії, перевага віддається крафтовому паперу, мотузкам, мішковині. Замість стільців на фотозоні використовують пні або стоги сіна. У флористиці переважають прості польові квіти.

Весілля в стилі бохо

Богемний шик або більш відоме всім – бохо – це креативний і в деякому сенсі протестний напрямок в оформлюванні. Адже головне призначення бохо – дивувати, ламати стереотипи і епатувати оригінальністю. Стиль бохо – це натхнення, яке прийшло до нас з часів хіпі. Тут елегантне плаття нареченої з мереживом поєднується з масивними і яскравими прикрасами з пір’я, костюм нареченого легко доповнює незвичайний капелюх або кепка, букет неодмінно містить не тільки квіти, а й щось нестандартне – наприклад, брошку. Таким чином, бохо сприймається як свобода бути не таким як усі і демонструвати це як розкіш і задоволення!

Стиль Шеббі шик

Прекрасне поєднання старовини і розкоші являє собою світлий і ніжний шеббі шик. В оформленні такого святкування використовують різні старовинні предмети – меблі (буфети, тумби, стільці) і декор (годинники, вази, рамки для фотографій, скриньки), які мають потертий вигляд, але при цьому не втратили своєї естетичності. Також дуже доречним є текстиль ніжних пастельних відтінків з милими малюнками (в дрібну квіточку, горошок і т.п.) Особливе значення надають вишуканому старовинному посуду і техніці декупаж для оформлення декоративних дрібниць – пляшок, листівок, скринь.

Весілля в стилі лофт

Сучасні наречені не намагаються втекти від своєї буденності в атмосферу розкоші і надмірностей. Так, все більшої популярності набуває стилістика весілля лофт. На її формування вплинула індустріальність сучасних міст, тому, перш за все лофт – це вибір правильної локації для торжества. Рідко, коли ви знайдете відповідний ресторан, тому варто шукати пристосоване приміщення – великий зал з колонами, непокритою цеглою, металевими конструкціями. Колишні заводи та промислові підприємства, адаптовані під проведення заходів – те, що вам потрібно.

За допомогою гарного декору, бездоганної флористики, незвичайного освітлення і інших деталей досягається поставлена ​​мета: на тлі грубих стін розгортається вишукане святкування. Лофт надзвичайно гнучкий, тому ви сміливо можете унікалізувати своє свято, вибравши на додачу до нього модний колір 2020.

Ретро і вінтаж

Звичайно, ретро і вінтаж – різні напрямки, але обидва вони натхненні спогадами про минуле. Ретро-свято може повернути вас у чудові часи диско або прекрасні 20-ті, щось минуле, але в той же час близьке і зрозуміле. Це відіб’ється на декорі свята і в дрес-коді. Вінтаж є ближчим до шеббі шику, це історія про старовинні речі, деталі, незвичайні вбрання і аксесуари, нестандартну локацію – наприклад, замок або резиденцію правителів.

Незвичайні весільні стилі: модерн

Своєрідну відсіч передбачуваності і струс традиційним уявленням дає модерн. Цей напрямок в оформленні об’єднує в собі сучасність і експеримент. Варто вибрати нестандартне меню, де екзотичні частування формують нові вподобання, а звичні інгредієнти поєднуються по-новому. Модерн в декорі – це нестандартні матеріали і форми. Наприклад, креативний план розсадки в вигляді лабіринту, запрошення на весілля з загадками і ребусами, композиції на столи у вигляді шедеврів сучасного мистецтва і т.п. В образах молодих модерн пропонує зробити акцент на незвичайному крої, асиметрії, аксесуарах. Модернова випічка – це перемога геометричних форм і мозаїки, а також майстерно та навмисно зроблені вади.

У зв'язку із хакерською атакою було відновлено резервну копію сайту. Перед замовленням уточнюйте ціни!
Повідомлення
X
Зателефонуйте мені

Ваше ім`я

Ваш тел.

Ваше запитання або коментар

Бажаний час дзвінка:
З:До:Поставте галочку: а цю зніміть

*Усі поля обов`язкові до заповнення

X
X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Дата події*

Місто*

Додатково

Поставте галочку: а цю зніміть

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Фон №*

Імена*

Дата*

Ваше ім`я*

Ваш тел.*

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

На верх