Весільний кортеж від «ікваПрокат» -тенденції

Останнім часом майбутні подружні пари почали більше приділяти увагу іще одній складовій ідеального весілля , без якої важко уявити сучасне свято – це весільний кортеж. Раніше , зазвичай, звертались до знайомих, в кого є авто, або своє використовували, посадивши когось із близьких за кермо. Зараз, справжнім трендом стало замовлення весільного кортежу, що складається:

– із авто однієї моделі , проте різних кольорів -самий бюджетний варіант . Приклад: Крайслер С300 чорний та білий, Порше Каєн, Ніссан Кашкай чорний та білий тощо

– із автомобілів однієї моделі та кольору ( седан Крайслер С300, чорний колір, білий колір, Мерседес S класу , Рейндж Ровер чорного кольору)

– поєднання Лімузину та джипу/седану тієї ж моделі ( Лімузин Крайслер С300 + седан Крайслер С300, Лімузин Хамер+ Джип Хамер, Лімузин Ніссан Патрол+ Джип Ніссан тощо). Цей варіант відрізняється вищою ціною, порівняно із попередніми двома, десь на 2500 грн і вище.

За останніх два роки найпопулярнішим кольором весільного авто впевнено став білий, перламутрово – світлий, кремовий колір , білий перламутр для весільного кортежу.

Не слід оминути таку тему, як прикраса весільного кортежу. На заміну стрічкам, величезним екібанам, серцям, мега губам , шляпам, композиціям із живих квітів вартістю в понад 1000 грн тощо приходять елементи мінімалізму, індивідуальності, навіть хенд мейду. Дуже часто – це поєднання ротангу, квітів, маленьких стрічок бантів, екібан, що вишукано розташовують по периметру авто. Використовуються флористичні присоски та усілякі зав’язки для кріплення. Магніти та скоч – табу, так як це портить фарби авто. Популярно стало не забувати і про інші машини кортежу – для них виготовляються бюджетні варіанти прикрас в тон весілля та головного авто/лімузину, середня вартість такої прикраси складає 50-120 грн на кожне авто гостей.

Є дуже багато «за» та «проти» оренди лімузину на весілля. Я хочу виділити декілька «за»:

1)Перед тим , як сказати «Ні» лімузину на весіллі, згадайте, як часто Ви катаєтесь в салоні лімузина (фотосесія, де Ви знаходились 5 хв всередині лімузину на весіллі подруги/друга не рахується !)

2) Це величезна хвиля емоцій, що дарує Вам саме лише Лімузин ! Така техніка не є повсякденною на дорогах, Лімузин завжди привертає увагу, а це Ваше свято, нехай усі про це знають !

3) Ідеальна можливість зібрати найближчих в одному авто ! (Зазвичай , комфортно можуть присісти 7-15 пасажирів, в залежності від моделі Лімузину)

4) «Він до нас не заїде » – часто говорять. Звичайно, дев’яти -одинадцяти метровому авто важко заїхати на третій поверх багатоповерхового будинку, або в вузенький двір, який щільно заставлений іншими авто. Проте уявіть, скільки ви мріяли пройтись в білій сукні, і щоб на Вас усі звертали увагу???Або (якщо це наречений) – пройтись в оточені дружбів з квітами з ганку будинку через весь двір, в якому ви виросли ??? Невже прогулянка від під’їзду до рогу будинку, 35 метрів і 50 см -це причина, щоб відмовляти собі в емоціях ?

5) Це дорого. Питання дуже відносне. Віддати за весільну сукню або костюм + аксесуари 4-10 тис грн – нормально, адже ви не можете як небуть виглядати в цей день, феєрверки 1-5 тис грн за 15-20 хв це також нормально, адже Ваше свято не буде без такої важливої деталі, як шоу і так далі….. Вартість прокату лімузину на день складає від 5000 грн, а на 4 години ( мінімальне замовлення) – від 3,5 грн.

кортеж limo_na_vesillya_foto ікваПрокат

www.ikvaProkat.com

063-405-53-55

050-405-53-55

Давід

У зв'язку із хакерською атакою було відновлено резервну копію сайту. Перед замовленням уточнюйте ціни!
Повідомлення
X
Зателефонуйте мені

Ваше ім`я

Ваш тел.

Ваше запитання або коментар

Бажаний час дзвінка:
З:До:Поставте галочку: а цю зніміть

*Усі поля обов`язкові до заповнення

X
X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Дата події*

Місто*

Додатково

Поставте галочку: а цю зніміть

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Фон №*

Імена*

Дата*

Ваше ім`я*

Ваш тел.*

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

На верх