Як правильно провести парубочий вечір

Мальчішнік, холостяцька вечірка або парубочий вечір – останній вечір холостяка, який наречений проводить виключно в колі друзів. Вечір цей потрібно провести так, щоб він надовго запам’ятався всім без винятку, як гостям, так і самому нареченому. Проте прохання, не перебільшити, як це зробили герої фільму «Похмілля у Вегасі» (татуювання на обличчі, випадковий шлюб, тигри у готельному номері тощо, рекомендуємо переглянути усі частини !). Тому треба готуватися заздалегідь і обдумувати все до дрібниць.

 

Як не парадоксально, але в останній вечір перед весіллям проводити холостяцьку вечірку не варто. Тому що це практично зі стовідсотковою ймовірністю призведе до великих проблем вранці. Пекельний головний біль і похмілля Вам забезпечені, а це точно не сприятиме створенню гарної святкової атмосфери на Вашому весіллі. Єдине про що Ви будете думати, це про те «як би швидше дістатися до ліжка», але у Вас ще ж має бути перша шлюбна ніч…

 

Як би там не було, холостяцьку вечірку необхідно організовувати мінімум за 2-7 днів до весілля. Найбільш оптимальний варіант – зібрати тусовку в ніч з суботи на неділю в останні вихідні перед весіллям.

 

За традицією головним атрибутом будь холостяцької вечірки був і буде стриптиз. А це означає, що варто піти в клуб або лазню, і там відпочити на всі сто. Варіантів відмінно провести час і відірватися по повній – більше ніж достатньо, так що вибирати Вам…

 

Якщо трапилося так, що Вам більше до душі спокійний відпочинок, то вечірку можна зробити і прямо у себе вдома, а потім, як показує практика, ви все одно кудись захочете вийти 🙂 . Допомогти в організації на дому може мама, бабуся, сестра або й дружба. Але при всіх Ваших особистих пріоритетах, холостяцька вечірка в першу чергу повинна бути холостяцьким вечіркою, а не звичайною тусовкою.

 

Потрібно насолодитися останніми холостяцькими Днями на всі сто відсотків. Головне, щоб на ранок нареченому було дуже погано і соромно! Тільки тоді він без особливих проблем увійде в доросле і серйозне життя.

У зв'язку із хакерською атакою було відновлено резервну копію сайту. Перед замовленням уточнюйте ціни!
Повідомлення
X
Зателефонуйте мені

Ваше ім`я

Ваш тел.

Ваше запитання або коментар

Бажаний час дзвінка:
З:До:Поставте галочку: а цю зніміть

*Усі поля обов`язкові до заповнення

X
X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Дата події*

Місто*

Додатково

Поставте галочку: а цю зніміть

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Фон №*

Імена*

Дата*

Ваше ім`я*

Ваш тел.*

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

На верх