Які весілля будуть модними в 2020 році?

      Закохані, прагнучи зробити своє весілля більш креативним, йдуть від давно сформованих традицій і вибирають сміливі, нові рішення. Зовсім недавно молодята не звертали уваги на колірну палітру, а зараз модне весілля 2020 – це прагнення до гармонії кольору, тому “ікваПрокат” допомагає підпорядкувати весілля до єдиної палітрі, в якій виконуються вбрання нареченого і нареченої, аксесуари, елементи декору.
В цьому році в моді яскравий рожевий колір, ніжно-блакитний, малиновий і різноманітні відтінки зеленого. При оформленні весіль нахил робиться на аристократичну вишуканість, тому вибрані кольори повинні виглядати ніжно і природно. Стилісти, декоруючи приміщення для проведення весілля, використовують ніжну зелень, яка по тону відповідає весняним первоцвітам і листі, ніжну блакить морської води, яскраві відтінки екзотичних фруктів. Однак сонячні, насичені кольори і раніше знаходять в оформленні своє застосування.

Модне весілля 2020 року – це поєднання пудрових відтінків, подарованих природою, для любителів ефектних акцентів можна зупинитися на насичено-синьому або кричущо-червоному. Однак не варто забувати, що яскраві вкраплення повинні використовуватися дозовано, щоб не порушити гармонію і єдність, інакше ваше торжество може перетворитися в циганське весілля. Зразок бездоганного смаку – оформлення весілля в монохроме або об’єднанні кількох близьких відтінків. Для тих, хто не любить вибирати і створювати єдину палітру, можна порадити провести весілля в чорно-білій гамі. Вона як і раніше займає лідируючі позиції, ніколи не вийде з моди і додасть весіллю нотку колоритності та оригінальності.

Весільні тенденції 2020 року – модні новинки з фото

          Класично – це наречений в чорному, а на плаття нареченої неможливо дивитися без темних окулярів через його сяючою білосніжності. Однак канони рекомендують, але не зобов’язують і з появою гідних варіантів моделей одягу фантазія молодят отримала найширший розмах. У тому числі і в оздобленні самої церемонії. Це зобов’язує до вибору м’яких і вишуканих тонів в костюмах і сукнях, щоб ні в якому разі не символізувати собою несмак. А професійні організатори весіль підбирають для декорації приміщень щось ніжне і легке, наприклад, кольору перших весняних трав і листя, екзотичних фруктів.

Проте, аристократичність не виключає жіночності. І хоча в кольорах весільних суконь переважає єдина світла тональність, створення індивідуального образу досягається за рахунок грамотного поєднання фактури тканин. Модні кольори цього сезону:

  • бежевий;
  • рожевий;
  • Перлинно-блакитний;
  • Крижаний-кави;
  • Кремові кольору з трав’яними відтінками.
У зв'язку із хакерською атакою було відновлено резервну копію сайту. Перед замовленням уточнюйте ціни!
Повідомлення
X
Зателефонуйте мені

Ваше ім`я

Ваш тел.

Ваше запитання або коментар

Бажаний час дзвінка:
З:До:Поставте галочку: а цю зніміть

*Усі поля обов`язкові до заповнення

X
X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Дата події*

Місто*

Додатково

Поставте галочку: а цю зніміть

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Фон №*

Імена*

Дата*

Ваше ім`я*

Ваш тел.*

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

На верх