Чому хвилюються чоловіки перед весіллям ? Поради для нареченої

Не таємниця, що наречений нервує не менше а ніж наречена, і чим ближче урочистий день, тим більше напруження та емоції. Чому ж ж вони бояться, і як з цим боротися?

Звичайно, стресу піддаються не всі представники сильної статі. У деяких непробивних особистостей навіть в РАГСі жоден мускул на обличчі не здригнеться. Однак більшість починають раптово бліднути і прокидатися від нічних кошмарів задовго до головного дня.

Розпізнати, що майбутнім чоловіком оволоділи несвідомі страхи, набагато складніше, адже він сам не розуміє, що відбувається…

– Родина. Якщо в роду у чоловіка було багато розлучень, нещасних шлюбів і випадків, коли жінка, отримавши заповітний штамп у паспорті, раптом ставала мегерою, бідолаха не чекає нічого хорошого і від свого весілля.

Що робити: розповідати про своїх родичів і знайомих, які жили довго і щасливо все життя, а також постійно говорити про стабільність ваших відносин і свою впевненість у світлому майбутньому. Всі ці думки здатні запустити позитивну програму в підсвідомості нареченого, особливо якщо закладати їх у чоловічу голову в той момент, коли він втомився і не може чинити опір (наприклад, перед сном).

– Наречена- лідер. Коли дівчина прагне бути нарівні з чоловіком: заробляти не менше, купувати машини, будувати будинки – це, природно, викликає у нареченого побоювання. А раптом вона все життя буде головою сім’ї і не дасть йому ні кроку зробити без її відома? Деякі чоловіки в такій ситуації бояться стати подкаблучникамі, несвідомо побоюючись взяти на себе жіночу роль.

Що робити: не бути надмірно активною та ініціативною, що не підганяти чоловіка і не тягнути його на собі, не вирішувати самостійно завдання, що відносяться до компетенції сильної статі. Згідно східної філософії, якщо жінка в парі прагне до енергетичного полюса «інь» (тобто вона м’яка , терпляча , поступлива ), то чоловік автоматично буде проявляти свою енергію « янь » (стане активним, сильним і рішучим).

– Вимоглива наречена . Занадто завищені дівчачі очікування, які вона висловила майбутньому чоловікові, теж можуть увігнати його в депресію. Особливо якщо він розуміє, що не встигне до кінця року придбати трикімнатну квартиру або стати генеральним директором компанії.

Що робити : не варто відмовлятися від своїх бажань, але краще поговорити начистоту і заспокоїти коханого, сказавши, що ви впевнені в його силах і готові почекати .

– Наречена- красуня. Як не дивно, це теж може стати приводом для занепокоєння. Чим яскравіше і ефектніше дівчина, тим більше страхів у нареченого, що до вівтаря вона не дійде – перехоплять по дорозі.

Що робити: входити в роль скромної нареченої. На жаль, якщо ви при першому знайомстві з майбутнім чоловіком постали в образі фатальної спокусниці, він все життя буде сприймати вас саме так.

Якщо коханий під час підготовки до торжества постійно незадоволений, йде на конфлікт або взагалі пропадає на кілька днів, знайте: це все – прояв його страхів. Не накаляйте ситуацію, проявляйте м’якість, прощайте. Зрештою, це ненадовго.

– Щоб зайвий раз не травмувати чоловічу психіку, не змушуйте нареченого брати участь у підготовці весілля нарівні з вами. Найкраще буде, якщо ви проаналізуєте інформацію та надасте йому вибір, а останнє слово буде за ним. Наприклад, підберіть кілька ресторанів з різним меню і запропонуйте коханому вирішити, який варіант підійде вам більше.

У зв'язку із хакерською атакою було відновлено резервну копію сайту. Перед замовленням уточнюйте ціни!
Повідомлення
X
Зателефонуйте мені

Ваше ім`я

Ваш тел.

Ваше запитання або коментар

Бажаний час дзвінка:
З:До:Поставте галочку: а цю зніміть

*Усі поля обов`язкові до заповнення

X
X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Дата події*

Місто*

Додатково

Поставте галочку: а цю зніміть

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Фон №*

Імена*

Дата*

Ваше ім`я*

Ваш тел.*

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

На верх