Europe-s
Сайт Europe-sСайт VadlЯк вибрати відеографа.

Обов’язково подивіться роботи, бажано з декількох весіль. Сучасна якісна відеозйомка передбачає роботу із спеціальним обладнанням і практично порівнянне з кінофільмами якість зображення. Грамотний монтаж та робота з декількох камер дозволять отримати дуже чудовий результат.

Проте весільне відео має певні відмінності. Насамперед обов’язково потрібно обговорити з оператором всі моменти які будуть відображатись у весільному фільмі, а саме: збори нареченої і нареченого, вінчання, розпис, весільну прогулянку, перший танець, ресторанне застілля. Тому що 3-5 хвилиннй кліп не зможе виправити ситуації коли весільне відео протяжністю до 1,5 години вийде нудним ненасиченим подіями та непослідовним.

Ви повинні пам’ятати що весільний день – це Ваш і лише Ваш день і побудований він повинен бути з ваших бажань, з ваших поглядів, з ваших уподобань. Саме в цьому заключається основна робота відеографа- перенести атмосферу вашого весілля на відео. І саме тому надзвичайно приємно працювати з молодятами коли при замовлені відео вони діляться своїми ідеями проте яким вони уявляють своє весілля, що вони хочуть в ньому бачити, запитують що може їм запропонувати оператор, лише в таких випадках весільний день буде таким, яким плануєте побачити його ви.

Ніколи не протрібно зупинятися на першому попавшомуся, потрібно шукати і підбирати саме тих хто вам найбільше підходить.

І основною ідеєю нашого сайту як по відео так і по фото зйомці є не те, щоб ви обовязково замовили лише нас, а наше прагнення підсказати, допомогти молодятам обрати справді “Своє”, справді те що вам не перестане подобатись і через рік, і через 5, чи навіть 10-20 років. А запорукою такого результату є ваші почуття, емоції, ну і звичайно вміння оператора та фотографа це зафіксувати і зробити результат який буде подобатись не тільки Вам але й нам самим.

Професійна відеозйомка – це не просто вміння наводити різкість, правильно виставляти експозицію і світло, вставляти спецефекти на комп’ютері, а мистецтво бачити послідовність кадрів.

Монтаж – почуття темпу, ритму, настрою. http://www.europe-s.com/video/

 

 

Хороше дешевим не буває.

Не забувайте: «Розчарування від дешевої покупки триває довше, ніж задоволення від економії  грошей».

IMG_0935 IMG_5981 IMG_10371

У зв'язку із хакерською атакою було відновлено резервну копію сайту. Перед замовленням уточнюйте ціни!
Повідомлення
X
Зателефонуйте мені

Ваше ім`я

Ваш тел.

Ваше запитання або коментар

Бажаний час дзвінка:
З:До:Поставте галочку: а цю зніміть

*Усі поля обов`язкові до заповнення

X
X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Дата події*

Місто*

Додатково

Поставте галочку: а цю зніміть

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Фон №*

Імена*

Дата*

Ваше ім`я*

Ваш тел.*

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

На верх