Як провести дівич-вечір

IMAG4120Колись, напевно, за часів наших бабусь, перед весіллям дівчата приходили до нареченої додому і влаштовували дівич-вечір. Той давно застарілий аналог сьогоднішнього дівич-вечора мав свої правила: дівчата не повинні були співати сумних пісень, чоловіків на дівич-вечорі не повинно бути, всі дівчата повинні були «готувати красу » – це яка-небудь річ нареченої (вінок, стрічка, хустка). «Краса» – це символ колишнього життя нареченої. Вона ділилася між усіма дівчатами або наречена віддавала її своїй близькій подрузі або сестрі. Сьогодні в спадок від бабусь нам залишилося тільки назва від даної традиції.

IMAG3933Не знаю, на щастя чи ні, але Ви – сучасна наречена, а тому можете влаштувати який завгодно дівич-вечір, в клубі, в стрип-барі, сауні – можливостей море, а можете взагалі без нього обійтися, але так, мабуть, не цікаво. Пам’ятайте, як і раніше, головним і єдиним правилом дівич-вечора залишається відсутність чоловіків. Хоча… правила для того і правила, щоб було що порушувати. Тим більше що головна функція дівич-вечора – можливість в останній раз відчути себе вільною і незалежною. Порад щодо «рамок пристойності» Вашого свята ми давати, на жаль, не уповноважені. Ви самі вибираєте, чи буде це щось з розряду екстремальних розваг (чоловічий стриптиз і все таке), з серії світських раутів в стилі а- ля- фуршет, або ж прості посиденьки на кухні з мамою і парочкою подружок. Екстрим не радимо особам з яскраво визначеними ознаками сумління та почуттям провини, що загострюється час від часу з приводу і без. Ексцентричним і ризиковим леді подібні заходи тільки на користь підуть, але міру все ж треба знати.

IMAG4493

Отже, якщо Ви вирішили використовувати цей «останній день свободи» на повну котушку і пуститися у «всі тяжкі…» , слід гранично убезпечити себе, заради власного ж блага.

Загроза № 1 – затуманення мозку алкогольними парами у присутності маси спокус (мається на увазі чоловіча стать), як наслідок – втрата самоконтролю і потурання своїм примхам. Вихід – більше закушувати, менше пити.

Загроза № 2 (якщо № 1 уникнути не вдалося) – неприємні сюрпризи у вигляді букетика найцікавіших болячок, як цього уникнути, самі прекрасно знаєте. Тверезо оцінюйте ситуацію, якщо градуси вдарили Вам в голову і навколо все чудово і прекрасно, це ще не означає, що можна безтурботно приглушити голос розуму. Загалом, думка, я сподіваюся, зрозуміла.

Загроза № 3 – компромат. Якщо божевільне дійство знімається на камеру, фотоапарат, подбайте про те, щоб всі знімки і ролики, перш ніж покинути приміщення, пройшли Вашу жорстку цензуру. У світлі даної загрози присутність псевдо- подруг, у вірності яких Ви не впевнені, теж вкрай небажано. Ну а якщо серйозно, то виникнення подібних думок і бажань, а також потурання їм – сигнал до того, щоб серйозно задуматися на тему «а чи потрібно Вам заміж?» Адже ще не пізно… Вирішили, що потрібно?! Тоді читання моралі більше не буде. Приступимо до організаційних моментів . По-перше, зовсім необов’язково влаштовувати дівич-вечір безпосередньо напередодні весілля, оскільки тобі потрібно буде гарненько виспатися, виглядати бадьоро і добре, а не хворіти з похмілля. Краще влаштувати його дня за два –три, за тиждень. По-друге, дівчат з боку майбутнього чоловіка, навіть якщо вони хороші, навіть якщо одного з тобою віку, краще не запрошувати. Адже Вам не потрібні в подальшому їх розповіді за сімейним столом про те, яка це була «моторошна оргія». Ви ще встигнете з ними «тісно на спілкуватися». Тепер третє, але головне – як організувати дівич-вечір? Тут є дві визначальні особливості – Ваші можливості (фінансові) і Ваше бажання. Якщо перше в надлишку, за другим справа не встане.

divich-vechir

Варіант «всім сестрам по сережках» . Це якщо Ви нікого образити не хочете . Влаштовуються кілька девіч-свят поспіль: на роботі з колегами (кава – чай- тортик), з подругами (винце і т.д.) і з тітками, сестрами, сусідами (залежно від рівня культури), родичів майбутнього чоловіка все одно не рекомендуємо.

Варіант «класичний». Місце вибирається згідно Вашим уподобанням і відповідністю матеріальних можливостей. Запрошені – тільки ті, кого Вам приємно бачити. Музика, алкоголь, плітки, пісні і танці. Багато хто бере на прокат у цей день лімузин для оглядової поїздки в колі найближчих подруг, тоді точно, ніхто не заважає, а враження залишаються незабутніми.

Якщо серед запрошених є леді (хоча, дивлячись яка) або парочка дам бальзаківського віку, будьте упевнені – все пройде нудно і мляво. Місія Ваших дружок перед весіллям – розважати Вас, а не включатися в загальну біганину. Ваш вигляд для дівич-вечора може бути найрізноманітнішим. Крім того, Ви, якщо захочете, можете дозволити собі бути без макіяжу і у вельми непотрібному вигляді – це ваше право, чоловіків все одно поблизу немає.

І останнє – не намагайся потрапити на парубочий вечір до майбутнього чоловіка. Нехай він розважиться і проведе час так, як йому хочеться. Зрештою, Вас ніхто не обмежує в Ваших правах.

У зв'язку із хакерською атакою було відновлено резервну копію сайту. Перед замовленням уточнюйте ціни!
Повідомлення
X
Зателефонуйте мені

Ваше ім`я

Ваш тел.

Ваше запитання або коментар

Бажаний час дзвінка:
З:До:Поставте галочку: а цю зніміть

*Усі поля обов`язкові до заповнення

X
X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Дата події*

Місто*

Додатково

Поставте галочку: а цю зніміть

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Фон №*

Імена*

Дата*

Ваше ім`я*

Ваш тел.*

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

На верх