1. Весільний розпорядник (координатор весілля)

Весілля – це особливий день, абсолютно не схожий на будь-які інші свята, а тим більше будні. І ми зараз говоримо не про колосальну значущість цієї події для молодят, а саме про технічну сторону справи.

Тільки подумайте, який насичений і динамічний виходить графік всього за одну добу, потрібно встигнути розписатися, відзняти фото і відео-матеріал, влаштувати бенкет горою і забезпечити розваги для гостей. Ці основні складові мають на увазі масу приготувань, починаючи від вибору сукні та закінчуючи наймом транспорту, на якому поїде останній гість. І якщо Ви ще не вибрали місце проведення урочистості, не визначилися з ведучим, не замовили феєрверки, лімузини, флористичне оформлення і все інше, чого вимагає весілля, то саме час подумати про те, хто може це зробити швидко та буде керувати всім цим весільним «оркестром». Більше всього на цю роль підійде весільний організатор.

Пропонуємо вам послуги організатора-координатора від компанії «ікваПрокат» , яка дозволить Вам не звалювати на свої плечі або на плечі вашого оточення управління весіллям. Складно бути одночасно гостем і координатором, або нареченою і розпорядником. Адже досить якоїсь дрібної помилки або неуважності, щоб ідеальне весілля перетворилося в хаос. Саме тому кермо влади краще передати професіоналу, який нічого не упустить, адже це його робота.

Для чого ще корисний весільний організатор? Припустимо, Ви визначилися лише з половиною завдань, які передбачає весільна церемонія або, взагалі, стоїте в самому початку шляху. Що робити далі ви не знаєте. Ось тут-то вам і стане в нагоді весільний координатор. Адже в його розпорядженні є всі необхідні знання про весілля, а також корисні контакти. Весільний координатор допоможе довести розпочате до завершення або спланувати з нуля будь-яке, навіть саме оригінальне весілля. До того ж, весільний організатор-координатор – це не просто рядовий виконавець, який «клепає» продукт, це справжній компаньйон, який завжди порадить, проявить участь, підтримає і захистить вас від будь-яких весільних неприємностей. Дозвольте собі і своїм гостям отримати від весілля максимум радості і свободи. Насолоджуйтеся святом, а все інше виконає Ваш весільний координатор від компанії ікваПрокат

У зв'язку із хакерською атакою було відновлено резервну копію сайту. Перед замовленням уточнюйте ціни!
Повідомлення
X
Зателефонуйте мені

Ваше ім`я

Ваш тел.

Ваше запитання або коментар

Бажаний час дзвінка:
З: До:Поставте галочку: а цю зніміть

*Усі поля обов`язкові до заповнення

X
X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Дата події*

Місто*

Додатково

Поставте галочку: а цю зніміть

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Фон №*

Імена*

Дата*

Ваше ім`я*

Ваш тел.*

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

На верх