ЗНАЙДИ СВІЙ ІДЕАЛЬНИЙ ВЕСІЛЬНИЙ БУКЕТ

При виборі квітів  порівнюйте свій весільний букет із власним характером — ми допоможемо підібрати квіткові варіації для будь-якої нареченої.

Солодко і чутливо

Ви є мрійницею по житті і любите знаходити милі дрібниці для майбутніх історій. Для чутливих панянок — лаванда, вона означає любов і відданість, в той час як маки означають щасливий шлюб. Жоржини в букеті — поєднання навіки, флокси показують єдність сердець молодят.

Уявіть собі поєднання Ваших найяскравіших емоцй у символіці квітів, можливо це і буде найкращий весільний букет для Вас.

colorado-real-wedding-winter-modern-romantic-09 chicago-real-wedding-fall-rustic-barn-002lakefront-summer-wedding-kansas-06-white-roses-peonies-green-chrysanthemums-bridal-bouquet

Комедійно

Якщо Ви знаходите радість у всьому, що знаходиться навколо і хочете щоб квіти на весіллі викликали усмішку у всіх присутніх, то наступні поради для Вас:

Яскраві, барвисті гербери та соняшники викликають у гостей щирі емоції та посмішки. Як альтернативу букетам можете обрати композиції на столах у кольорових кубічних вазах, загорнутих у комікси.

garden-wedding-san-ysidro-ranch-wedding-photos-021New-York-real-wedding-art-deco-glamorous-002

DIY-наречені (do it yourself)

Коли ж Ви богиня хенд-мейду, маєте власні ідеї для створення композиції – ніхто крім Вас не зможе зробити букет більш досконало. Та все ж прийміть до уваги декілька порад:

Власний сад потрібно починати вирощувати з невибагливих однорічних рослин та квітів багаторічників, таких як айстри, флокси та гортензії. Більшість DIY-наречених обирають поєднання різних квітів, щоб прикрасити торжество. Але чи варто брати все на свої плечі, коли зараз є великий вибір готових бутоньєрок, букетів, композицій та флористи які зроблять це якісно і швидко.

Подорожуючи

Наступний варіант ідеальний для стилізованих весіль. Якщо темою весілля є певна країна, то і квіти потрібно підібрати відповідно до її традицій. Це може бути запашна лаванда Провансу, барвисті тюльпани Голландії чи квіти сакури з Японії.

Навіть якщо у Вас немає ніяких квітів на думці, екзотики можуть додати навіть орхідеї, а зважаючи на їхню доступність в наш час — це не складе жодних труднощів.

Плануючи декорації на весілля обов’язково продумайте флористику, адже атмосфера свята запам’ятається тоді, коли вона буде приємною, невимушеною а в повітрі будуть витати лише приємні аромати!

У зв'язку із хакерською атакою було відновлено резервну копію сайту. Перед замовленням уточнюйте ціни!
Повідомлення
X
Зателефонуйте мені

Ваше ім`я

Ваш тел.

Ваше запитання або коментар

Бажаний час дзвінка:
З:До:Поставте галочку: а цю зніміть

*Усі поля обов`язкові до заповнення

X
X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Дата події*

Місто*

Додатково

Поставте галочку: а цю зніміть

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Фон №*

Імена*

Дата*

Ваше ім`я*

Ваш тел.*

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

На верх