4. Фото, Видео

Сайт Europe-s

Сайт Vadl


 

Для класного весілля досить красивої сукні і крутого фотографа. Це жарт, але він не такий далекий  від істини. Яку в свою чергу дуже точно передає знаменита цитата одного з кращих весільних фотографів світу Джо Бьюссинка: «Торт будет съеден. Цветы завянут. Платье убрано в коробку. А те моменты, что запечатлеваю я – останутся с вами навечно!»

І саме в цьому, на мою думку, унікальність весільної фотографії.

 

А вибрати фотографа просто – краще будь-яких слів за нього говорять його фотографії.

Дивіться й оцінюйте. Єдине, я дуже раджу дивитися не тільки кращі роботи, а великі серії фотографій з одного весілля. Так ви набагато об’єктивніше зможете оцінити професійний рівень фотографа. Адже зробити хорошу фотографію при вдалому збігу обставин може кожен. А сотню на кожному весіллі – мало хто. Так що стабільно якісний результат це основний критерій.

 

Обов’язково зверніть увагу на стиль роботи. Хтось більш працює з постановочними  фотографіями, хтось навпаки більше прагне знімати репортажне фото, природні кадри з живими емоціями. У першому випадку будьте готові більше працювати на камеру, у другому – на свій настрій.

Крім того уточніть що ви отримаєте в результаті. Скільки фотографій, скільки з них буде оброблено, чи не доведеться вам потім ще щось доплачувати додатково.

Важливо й те, наскільки комфортно ви себе почуваєте в компанії цієї людини. Ви ж проведете з ним майже весь день, і бажано щоб ця людина вам подобалась і могла підняти настрій та допомогти відкритися перед камерою.

 

Ламайте стереотипи.

Весільна зйомка – це не тільки портрети нареченого і нареченої на прогулянці по стандартних місцях. Фотосесія може, і повинна бути цікавим, і незабутнім проведенням часу. Так ви отримаєте не тільки красиві фотографії але й незабутні спогади. І фотограф повинен бути вашим однодумцем, який не тільки підтримає вас у цьому, а й сам запропонує незвичайні і красиві ідеї для прогулянки.

В связи с хакерской атакой было восстановлено резервную копию сайта. Перед заказом уточняйте цены!
Сообщения
X
Позвоните мне

Ваше имя

Ваш тел.

Ваш вопрос или комментарий

Желаемое время звонка:
С:До:Поставьте галочку: а эту снимите

* Все поля обязательны к заполнению

X
X
Заказать

Имя*

Ваш тел.*

Email

Дата события*

Город*

Дополнительно

Поставьте галочку: а эту снимите

* поля обязательны к заполнению

X
Заказать

Имя*

Ваш тел.*

Email

Город*

Снимите отметку Нужно отметить

* поля обязательны к заполнению

X
Заказать

Имя*

Ваш тел.*

Email

Город*

Снимите отметку Нужно отметить

* поля обязательны к заполнению

X
Заказать

Фон №*

Имена*

Дата*

Ваше имя*

Ваш тел.*

Город*

Снимите отметку Нужно отметить

* поля обязательны к заполнению

На верх