4. Photo, Video

Сайт Europe-s

Сайт Vadl


 

Для класного весілля досить красивої сукні і крутого фотографа. Це жарт, але він не такий далекий  від істини. Яку в свою чергу дуже точно передає знаменита цитата одного з кращих весільних фотографів світу Джо Бьюссинка: «Торт будет съеден. Цветы завянут. Платье убрано в коробку. А те моменты, что запечатлеваю я – останутся с вами навечно!»

І саме в цьому, на мою думку, унікальність весільної фотографії.

 

А вибрати фотографа просто – краще будь-яких слів за нього говорять його фотографії.

Дивіться й оцінюйте. Єдине, я дуже раджу дивитися не тільки кращі роботи, а великі серії фотографій з одного весілля. Так ви набагато об’єктивніше зможете оцінити професійний рівень фотографа. Адже зробити хорошу фотографію при вдалому збігу обставин може кожен. А сотню на кожному весіллі – мало хто. Так що стабільно якісний результат це основний критерій.

 

Обов’язково зверніть увагу на стиль роботи. Хтось більш працює з постановочними  фотографіями, хтось навпаки більше прагне знімати репортажне фото, природні кадри з живими емоціями. У першому випадку будьте готові більше працювати на камеру, у другому – на свій настрій.

Крім того уточніть що ви отримаєте в результаті. Скільки фотографій, скільки з них буде оброблено, чи не доведеться вам потім ще щось доплачувати додатково.

Важливо й те, наскільки комфортно ви себе почуваєте в компанії цієї людини. Ви ж проведете з ним майже весь день, і бажано щоб ця людина вам подобалась і могла підняти настрій та допомогти відкритися перед камерою.

 

Ламайте стереотипи.

Весільна зйомка – це не тільки портрети нареченого і нареченої на прогулянці по стандартних місцях. Фотосесія може, і повинна бути цікавим, і незабутнім проведенням часу. Так ви отримаєте не тільки красиві фотографії але й незабутні спогади. І фотограф повинен бути вашим однодумцем, який не тільки підтримає вас у цьому, а й сам запропонує незвичайні і красиві ідеї для прогулянки.

Due to the hacker attack, the site was backed up. Before ordering, specify the prices!
Message
X
Call me

Your name

Your phone

Your question or comment

Desired call time:
With:To:Check this box: and remove it

* All fields are required

X
X
Order

Name*

Your phone*

Email

Event date*

City*

Additionally

Check this box: and remove it

* fields are required to be filled

X
Order

Name*

Your phone*

Email

City*

Uncheck Check it out

* fields are required to be filled

X
Order

Name*

Your phone*

Email

City*

Uncheck Check it out

* fields are required to be filled

X
Order

Background #*

Names*

Date*

Your name*

Your phone*

City*

Uncheck Check it out

* fields are required to be filled

На верх