Весільні прикмети та забобони

Існує багато різних прикмет та забобонів. Хтось у них вірить, хтось ні, так чи інакше корисно знати деякі з них. І ми сьогодні будемо говорити про весільні прикмети.

Ну а тепер, власне , самі весільні прикмети і забобони , пов’язані з обручками.

Бажають вступити шлюб не повинні давати міряти свої обручки кому б то не було.Вважається , що обручки слід вибирати гладкою класичної форми , без каменів , насічок , щоб життя молодят була такою ж гладкою.Після того , як наречений і наречена обмінялися кільцями , нікому з них не можна брати порожню коробочку з-під кілець або посуд , на якому вони лежали. Як правило , її бере незаміжня подруга нареченої або неодружений друг нареченого .

Прикмети і забобони , пов’язані з сукнею нареченої.

Вважається , що весільну сукню має бути тільки нареченій — незайманій, в іншому випадку наречена повинна вибрати собі сукню іншого кольору (рожеве , бежеве , кремове , блакитне і т.д.).

Наречений не повинен бачити наречену у весільному вбранні до весілля.

Вважається , що наречена до весілля не повинна дивитися у дзеркало при повному весільному вбранні , інакше в сімейному житті будуть дрібні неприємності. Можна нареченій дивитися на себе в дзеркало , наприклад , без рукавичок або без фати .

Якщо наречена одягла весільну сукню до весілля , то весілля не відбудеться . Вважалося : одягла сукню — вийшла заміж.Весільне вбрання , як і обручка , не можна давати нікому міряти .Наряд мам нареченого і нареченої також повинен бути у вигляді сукні (але не костюм) , інакше це віщує розлучення молодим .Бажано , щоб фасон весільного плаття був без глибокого декольте і відкритих плечей. Вважається , що занадто відкриті груди нареченої залишається без захисту від лихого ока заздрісниць .

Старі весільні прикмети говорять , що наречені для весільного торжества повинна купувати саме закриті туфлі , без шнурків, інакше її чекає розлучення і бідність.Удача в сімейному житті очікує наречену , якщо в день весілля на ній будуть надіті старі туфлі.

Тому часто рекомендується за день до весілля протягом дня носити нові туфлі , куплені для весілля.Поганою прикметою вважається , якщо наречена одягає весільну сукню через ноги . Тому надягати його все ж слід через голову.

Для захисту від лихого ока нареченому і нареченій потрібно прикріпити на одязі англійську шпильку голівкою вниз в тому місці , де вона буде непомітна або заховати в одязі до кінця весілля маленькі ікони Діви Марії ( для нареченої) та Ісуса Христа ( для нареченого ) або ж іменні образки .

Весільна сукня після весілля продавати не можна , його потрібно зберігати все життя , щоб шлюб не розпався. Це ж стосується фати і бутоньєрки . Коли народжується дитина , фатою , наприклад , накривають малюка , якщо він хворіє , або вішають над його ліжечком від пристріту .

У разі вагітності , нареченій слід екранувати майбутньої дитини широкою червоною стрічкою або поясом , який ретельно замаскувати під одягом.

Прикмети і забобони до весілля.

Якщо наречений і наречена до весілля живуть разом , то ніч перед весільною церемонією вони повинні провести роздільно. Забирати наречену наречений повинен все ж з батьківського дому чи зі свого , де він не ночував .

Коли наречений забирає наречену з будинку батьків , він не повинен обертатися назад .Якщо наречена перед вінчанням трошки поплаче, то сімейне життя буде щасливим .Для захисту від пристріту наречена перед виходом з будинку повинна накинути на обличчя вуаль , а в РАГСі її можна відкинути .

Вдалою прикметою вважається чхання когось із родичів нареченої напередодні весілля з ранку — означає щасливе заміжжя .

Якщо наречений і наречена перед Палацом одруження крадькома з’їдять шоколадку на двох, їх очікує « солодке» життя. Наречена не повинна дозволяти подругам ставати попереду себе перед дзеркалом , щоб не відвели коханого. Це ж стосується нареченого.

Необхідно стежити за тим , щоб нареченому і нареченій по дорозі в ЗАГС ніхто не переходив дорогу.

За народною прикметою , якщо наречений спіткнувся біля дверей РАГСу , це свідчить про його невпевненість у виборі.

Якщо в РАГСі хтось ступить на килимову доріжку разом з нареченим і нареченою — до частих зрад.

Інші весільні прикмети і забобони .

Запрошеним гостям на весілля не можна одягати чорний одяг .

Миття порога будинку , з якого виїхала наречена , обіцяє швидке її повернення до батьків.

У молодят на весільному банкеті вино не повинно залишатися в келихах — сльози залишаються .Якщо у нареченої під час одруження засвербіла ліва долоня — до багатства , права — в домі завжди буде повно гостей і веселощів .

Поганою ознакою вважається розбити дзеркало перед весіллям.

Слід знати , що на весілля не прийнято дарувати ножі і виделки , інакше молода сім’я житиме у сварках .

Якщо все ж подарували столові приналежності з ножами і виделками , слід віддати монетку , хто дарує.

За традицією

Напередодні весілля наречена на ніч по подушку кладе дзеркало.

На весілля запрошують непарну кількість гостей .Кожен для себе вирішує сам , слідувати чи ні весільним традиціям і забобонів. Але все ж , якщо вас запросили на весілля , незалежно від того , чи дотримуються молоді візьме чи ні , слід дотримуватися традиції , щоб не засмутити майбутніх подружжя.

Думаю, при бажанні, ви зможете знайти дуже багато різноманітних прикмет, порад, звичаїв та застережень. Але, пам’ятайте – будь-яку прикмету можна сприймати як позитивну – так і не зовсім. Все у Ваших руках.

У зв'язку із хакерською атакою було відновлено резервну копію сайту. Перед замовленням уточнюйте ціни!
Повідомлення
X
Зателефонуйте мені

Ваше ім`я

Ваш тел.

Ваше запитання або коментар

Бажаний час дзвінка:
З:До:Поставте галочку: а цю зніміть

*Усі поля обов`язкові до заповнення

X
X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Дата події*

Місто*

Додатково

Поставте галочку: а цю зніміть

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Ім`я*

Ваш тел.*

Email

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

X
Замовити

Фон №*

Імена*

Дата*

Ваше ім`я*

Ваш тел.*

Місто*

Зніміть відмітку Відмітьте

* поля обов`язкові до заповнення

На верх